anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę usunąć ocenę wystawioną sprzedawcy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:47793315
#7 Wielbiciel#

Miałam problem z jednym sprzedawcom. Dostałam niekompletne zamówienie. Napisałam o tym ostrzegający komentarz, jednak po dłuższym czasie dogadałam się ze sprzedającym i dostałam rekompensatę. Chciałabym ten komentarz usunąć. Czy jest taka możliwość? 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:47793315 Na prośbę sprzedawcy wysłaną do Ciebie albo ty musisz poprosić o usunięcie starej Allegro:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201

oznacz moderatorów
Client:47793315
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

😂

oznacz moderatorów
cookie000
#15 Entuzjasta#

@LEW433 

Patrząc co się stało, popłakałem się również ze śmiechu 🤣

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 No i "wyżebrałeś rozwiązanie" tym uśmieszkiem.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Pragnę zauważyć, że @LEW433 jako pierwszy wskazał tutaj poprawne rozwiązanie.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Wskazał, ale uśmieszkiem szybko zwrócił uwagę, że pytający nie zaznaczył jego rozwiązania, czyli wyżebrał to rozwiązanie. Kiedyś zabrałaś mi rozwiązanie, które było rozwiązaniem, tylko dlatego, że kupujący otrzymał ode mnie sugestię, iż zaznaczył wcześniej jako rozwiązanie post wprowadzający w błąd i że może to zmienić. Potem całe TWA zarzucało mi "żebranie o rozwiązanie".  Ja to pamiętam.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Cieszę się, że masz taką dobrą pamięć, ale od wskazania czegoś uśmiechem do żebrania jest jeszcze bardzo daleka droga. Nie mniej jednak to ja oznaczyłam prawidłowe rozwiązanie, ponieważ w tym wątku autor oznaczył nim swoje podziękowanie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Rozumiem, sugestia uśmiechem nie jest Twoim zdaniem żebraniem o rozwiązanie, a wskazanie możliwości zmiany po zaznaczeniu rozwiązania wprowadzającego w błąd innych szukających pomocy już jest. To Twoje zdanie, moje jest inne.

Tylko po co był ten uśmiech? Ja wiem, po co.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

Kurcze, to teraz już nawet strach komuś odpisać np. "proszę bardzo", gdy ktoś podziękuje za odpowiedź, bo jeszcze jakiś niespełniony malarz pomyśli sobie (a wręcz w swojej nieomylności będzie przekonany), że to było żebranie o rozwiązanie😱

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
cookie000
#15 Entuzjasta#

@_HolaOla_ 

Proszę mnie ukarać ! Ja też żebrałem, bo się śmiałem. Do łez ! Nawet dwa razy ! 😂

A nie, chwila.

Nie dałem rozwiązania ! ;D

 

Dziękuję za tą wypowiedź, bo czasami powinien się pojawić w wątku głos rozsądku 🙂

oznacz moderatorów
kiku23
#8 Zapaleniec#

po co się tak kłócicie o te rozwiązania?? płacą za to czy co?

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@kiku23 Nie Ty jeden nad tym się zastanawiasz😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:47793315 Komentarz możesz usunąć pisząc do Allegro na czacie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201

Po usunięciu możesz go wystawić ponownie w innej wersji, o ile nie minęło 90 dni od zakupu.

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@Client:47793315 jaką rekompensatę?

otrzymałeś korzyść to musisz ją zgłosić w swoim picie

 

oznacz moderatorów
Client:98572120
#13 Ambasador#

@Client:47793315 pamiętaj żeby zaczekać z usunięciem komentarza aż sprzedawca dośle brakujący towar albo wypłaci rekompensatę . nigdy nie usuwaj nega zanim nie zobaczysz kasy . sprzedawcy często obiecują naprawienie szkód ale sie nie wywiązują . bądź ostrożna  i nie daj sie nabrać na obiecanki cacanki .

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów