anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy moge zareklamowac perfumy ze wzgledu na slaba trwalosc?

sukekiyo195
#2 Obserwator#

Dzień dobry,

Kupiłem Dior Homme Intense w renomowanej perfumerii, niestety jestem niesamowicie zawiedziony jego trwałością. Po obfitej aplikacji, po upływie godziny praktycznie nie czuć zapachu. A to jednak 500 zł.

Czy jest sens reklamować ten produkt? Wygląda na oryginalny, ale trwałość zapachu jest naprawdę bardzo słaba.

Perfumeria twierdzi ze nie moze mi pomoc w takim wypadku, a pomoc allegro mowi ze rozpatrzenie tej reklamacji lezy po stronie sprzedajacego. Nie wiem czy jest sens je odsylac..

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli uważasz że nie są trwałe  i masz podstawy tak twierdzić, to oczywiście że jest sens. 

oznacz moderatorów

alle_erable
#7 Wielbiciel#

Udało się rozwiązać problem?

Pytam, ponieważ mam podobną sytuację - wydane kilka stówek.

Zareklamowałam produkt sprzedawcy jako niezgodny z opisem - prawdopodobnie nieoryginalny albo źle przechowywany. Sprzedawca nie uznał reklamacji twierdząc, że przeprowadził niezależne testy i woda im pachniała 10 godzin, podczas gdy ja twierdzę, że nie pachnie nic po niecałej godzinie. Allegro protect proponuje częściową rekompensatę albo wizytę na policji.

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Na policji ? To przed taką wizytą szczególnie trzeba się spsiukać.

Jezuu .. jak można kupować takie rzeczy [rzez Allegro.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów

alle_erable
#7 Wielbiciel#

Kupuję od lat kosmetyki i wody na allegro. Pierwszy raz mam taką sytuację. Ten konkretny sklep funkcjonuje na allegro od lat i ma sklepy stacjonarne.

oznacz moderatorów