anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy nieaktualne oferty na liście obserwowanych są po jakimś czasie automatycznie usuwane?

MAMY ROZWIĄZANIE!
FreshNew
#9 Pomysłodawca#

Pytanie jak w tytule. Jeśli tak, to po jakim czasie to się dzieje?

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@FreshNew Nie, zmieni się jedynie status takiej oferty na "sprzedaż/oferta zakończona". 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
FreshNew
#9 Pomysłodawca#

Na pewno? Bo mam wrażenie, że część obserwowanych przeze mnie starszych ofert zniknęła z listy.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@FreshNew A co masz dokładnie na myśli jeśli chodzi o starsze oferty? To oferty dawno dodane do obserwowanych, czy dawno zakończone? 

Przykładowa, zakończona oferta z mojej listy obserowanych wyglada dokładnie tak:

oferta.png

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
FreshNew
#9 Pomysłodawca#

Byłem trochę zajęty ostatnio i nie miałem czasu tu zajrzeć.

Co do pytania, to mam na myśli oferty zarówno dawno dodane jak i dawno zakończone. Zazwyczaj te dawno dodane są już po prostu nieaktualne.

oznacz moderatorów
Pietya86
#1 Nowicjusz#

Przyłączam się do pytania. Sam korzystałem z funkcji „dodaj do obserwowanych”, żeby tworzyć sobie listę przedmiotów, czy książek do zakupu „kiedyś”. 
Zauważyłem ostatnio, zupełnie przypadkiem, że niektóre z nich zniknęły z obserwowanych. Chociaż wydaje mi się, że gdzieś ta informacja jednak jest przechowywana, ponieważ zdarzyło się, że dostałem informację/maila: „obserwowany przez ciebie produkt jest ponownie dostępny”.
Nie widzę jednak w filtrach opcji „pokaż obserwowane zarchiwizowane oferty”, a szkoda.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Pietya86 Oczywiście, że oferty znikają z obserwowanych zakończonych, po jakichś 60 dniach, gdy wyparowują z allegro i trafiają do archiwum.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów