anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy otrzymam zwrot pieniędzy?

Client:82525288
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Zamówiłem z chin łódkę zanętową. Na początku kontakt ze sprzedawcą był dobry. Paczka została rzekomo wysłana trochę później niż powinna, trudno zdarza się. Ale numer przesyłki widniał tylko na jednej aplikacji do śledzenia paczek i figuruje od dłuższego czasu jako w drodze a na allegro ma status w przygotowaniu. Sprzedający zapewniał mnie że paczka dotrze ale z dnia na dzień nabieram wątpliwości. Otworzyłem dyskuję i poprosiłem o pomoc. Na zwrot produktu zostały dwa dni.  Co mogę zrobić w tej sprawie żeby zorientować się czy paczka napewno została wysłana i ewentualnie uzyskać zwrot pieniędzy. Sprzedający nie odpowiada już na wiadomości.

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Na zwrot masz 14dni od czasu otrzymania przesyłki, towaru i tym co tam pokazuje system się nie przejmuj. Dyskusje prowadź, jakby nie dotarła przesyłka to możesz złożyć wniosek o rekompensatę.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Na allegro połowa wysłanych paczek widnieje jako w przygotowaniu, także od naszych sprzedawców np wszystko oddane do punktów, paczkomatów itp jest w przygotowaniu dopóki kurier tego nie zabierze... Powinna się pojawić jak będzie na granicy. Ale szczerze zakupy z Chin jak dla mnie są grą nie wartą ryzyka. Zwrot do Chin. Serio? Widziałeś ceny wysyłek? I jaką masz gwarancję, że w reakcji na zwrot nie dostaniesz fotki sprzedającego rozkładającego ręce nad kompletnie zniszczoną łódką? Lubią robić takie numery... W razie czego to dyskusja. Zwrot to przeważnie tylko dodatkowa strata kasy na wysyłkę.

oznacz moderatorów