anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy po anulowaniu zakupu Allegro powinno wysłać mi maila o tym, że zwrot pieniędzy został wysłany?

pati94731
#8 Zapaleniec#

Tak jak w temacie. Sprzedający odpisał że wysłał zwrot pieniędzy ale nie widzę żadnego potwierdzenia od Allegro. Stąd moje pytanie, czy taka wiadomość mailowa od Allegro powinna się pojawić?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

komis-bell
#21 Demiurg#

Jeśli zwrot został zlecony prawidłowo to powinna przyjść wiadomość na maila ale czasem może ona się pojawić z opóźnieniem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, takiego maila wysyła Allegro i zobaczysz to także tu: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów

pati94731
#8 Zapaleniec#

Tutaj nadal widzę zakup jako "anulowany", nie ma żadnej informacji o zwrocie. Czyli muszę poczekać trochę dłużej i powinno się zmienić?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Sprzedawca firma ustawowo ma 14dni na oddanie środków. Zwot z allegro księguje się do 4 dni możwsz podać nr zamowienua moderacja ci sprawdzi czy kasa doszła/wyszła @pati94731  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

pati94731
#8 Zapaleniec#

Nr zamówienia: b869ea22-5041-11ef-b9cb-afe0ecf8468d

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@pati94731, w momencie kiedy zwrot zostanie zrealizowany przez Allegro, otrzymasz powiadomienie mailowe. W powiadomieniu poinformujemy Cię o kwocie i sposobie zwrotu. Z tego co widzę, sprzedający nie zlecił jeszcze zwrotu. 
W tym przypadku możesz rozpocząć Dyskusję i opisać sytuację. Dzięki temu nasi doradcy będą mogli również włączyć się do rozmowy. 

   Marysia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pati94731 A ile czasu minęło od odstąpienia od umowy zakupu, zwrotu?

oznacz moderatorów

pati94731
#8 Zapaleniec#

Anulowałam zakup 2 sierpnia 2024r o godzinie 9:56

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@pati94731 Zgodnie z przepisami ustawy o ochronie konsumentów sprzedający ma maksymalnie 14 dni na zwrot środków.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Musi się jeszcze zaksięgować samo wysłanie maila nie generuje

oznacz moderatorów