anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy przesyłka dzisiaj do mnie dotrze?

Client:107160437
#8 Zapaleniec#

Mógłbym w jakiś sposób poprosić, aby któryś z moderatorów sprawdził, czy moja paczka do mnie dotrze?

 

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

Client:107160437
#8 Zapaleniec#

Rozumiem , tylko że paczki nie zamawiałem do paczkomatu

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:107160437 jaki przewoźnik i jaka metoda transportu 

oznacz moderatorów

Client:107160437
#8 Zapaleniec#

4PX Express 

dostawa na adres

 

oznacz moderatorów

Client:107160437
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@nat_not@_HolaOla_  Po kilkunastu próbach ze sprzedającym nadal nie otrzymałam jakiejkolwiek odpowiedzi. Z paczką ciągle są problemy - na początku zamówienie zostało anulowane a teraz ktoś inny "odebrał" przesyłkę. Pieniądze już dawno były przelane na konto. Nie wiem co robić w takiej sytuacji.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dyskusja, tu sprzedajacy ma 24godz. na odpowiedź: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:107160437 załóż proszę dyskusję - tutaj link. Po 24h będziesz mogła poprosić o pomoc pracownika Allegro. Rozumiem, że to dla Ciebie stresujące, ale założenie dyskusji jest rozwiązaniem. Możesz liczyć na nasze wsparcie, więc bardzo proszę załóż dyskusje, pomożemy! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:107160437
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka @nat_not @_HolaOla_ 

Po kilkunastu próbach ze sprzedającym nadal nie otrzymałam jakiejkolwiek odpowiedzi. Z paczką ciągle są problemy - na początku zamówienie zostało anulowane a teraz ktoś inny "odebrał" przesyłkę. Pieniądze już dawno były przelane na konto. Nie wiem co robić w takiej sytuacji.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów