anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedający może grozić mi sądem za negatywna opinię ?

Client:38795651
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam mam problem wystawiłam negatywna opinię, sprzedający grozi mi sądem jeżeli jej nie usunę co robic?

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@STATOR_PruszczGd   "Kiedyś na allegro można było oceniać kupującego i nie było takiej patologii jak teraz"

Ale za to była inna patologia, sprzedawcy nagminnie dawali negatywy odwetowe kupującym. Allegro oczywiście miało to w düpíë, tak samo jak teraz.

oznacz moderatorów

STATOR_PruszczGd
#8 Zapaleniec#

Jaki odwet: co można powiedzieć o kupującym, który po 7 dniach pisze do mnie wcisełaś mi uszkodzone puszki. Karton był nieuszkodzony, nie mam zdjęć kartonu bo nic nie muszę. Jak się z Panią nie dogadam to pomoże na pracownik allegro. A komentarz wystawię po załatwionej sprawie z wielką przyjemnością.” HIT: "Kupiłem za długie spodnie i musiałem iść do krawca, a to dodatkowe koszty". W aukcji były podane wymiary spodni, wogóle nie czuję się winna, że musiał iść do krawca. HIT dwa "Zapomniałam odesłać tuniki", też nie czuję się winna temu. Odesłane dwie kamizelki o zapachu starego oleju, pewnie noszone kilka dni - to też będzie odwet.

oznacz moderatorów

AS940
#8 Zapaleniec#

Witam.stad bardzo ważne jest wspólne działanie sprzedawców.Niech takie rzeczy roztrzyga Sąd.Dlaczego allegro nie informuje kupujących że nadawca paczek przy smarcie jest allegro.nawet ma to zapisane w regulaminie.za jakość usługi kurierskiej przy smarcie odpowiada allegro.ja jako sprzedawca tylko do momentu przekazania paczki kurierowi

oznacz moderatorów

Mert11
#7 Wielbiciel#

Jest masa kancelarii, która z tego żyje. Wystawienie negatywnej opinii za produkt zgodny z opisem, lub porównywanie go do innego, niedostępnego w tym samym czasie za podobną kwotę to działanie na szkodę firmy. Wystarczy, że udowodnisz spadek dochodów i kupujący będzie musiał pokryć częściowo tą stratę. 

oznacz moderatorów

AS940
#8 Zapaleniec#

chyba masz problem ze zrozumieniem treści  wywodów.Caly czas debatujemy o niesłusznych negatywach i bez znaczenia co napisał kupujacy.myśl a dopiero pisz

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@AS940   "Caly czas debatujemy o niesłusznych negatywach i bez znaczenia co napisał kupujacy.myśl a dopiero pisz" 

Wątek jest o grożeniu kupującemu sądem za negatywny komentarz. Sprzedający grożą sądem kupującym głównie w przypadku słusznych negatywów. W przypadku tych niesłusznych nie powinni grozić, tylko po prostu iść do sądu skoro uważają że wygraną mają gwarantowaną. Myśl, a dopiero pisz. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:38795651 no pewnie ,że może , każdy może ..... tylko jedno pytanie mi się nasuwa ,, w jakim celu ?,, . Nie usuwaj .

oznacz moderatorów

KubaltenB
#8 Zapaleniec#

Powiedz, jaki to jest sprzedający.

oznacz moderatorów

STATOR_PruszczGd
#8 Zapaleniec#

Kiedyś można było oceniać kupującego i nie było takich sytuacji? Jak kupujący otrzymał kolejny negatyw zaprzestawał swoich praktyk np. "spodnie były za długie. Musiałem iść do krawca i zapłacić za przeróbkę". To mój lepszy negatyw.

oznacz moderatorów

STATOR_PruszczGd
#8 Zapaleniec#

Przestań nękać sprzedających. Mój najlepszy negatyw: "Kupiłem za długie spodnie i musiałem iść do krawca, a to dodatkowe koszty". W aukcji były podane wymiary spodni. 

oznacz moderatorów

AS940
#8 Zapaleniec#

usunąć 

oznacz moderatorów

Mert11
#7 Wielbiciel#

To zależy, czy są uzna taką opinię za krzywdzącą na podstawie innych kupujących. Dla przykładu jak milion osób jest zadowolonych z produktu, a ty nie to z tobą coś jest nie tak. Dodatkowo jak w historii masz wystawionych wiele komentarzy negatywnych to mogą pociągnąć cię w tym przypadku do odpowiedzialności za poniesione straty sprzedawcy. 

oznacz moderatorów