anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedający może Ograniczać możliwość Zakupu, Jak i przekazywac inny towar w zamian ?

fragtour
#10 Popularyzator#

  @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

 

Witam, mam pytanie czy sprzedający w aukji dotyczącej gry Online może:
1. Ograniczać możliwośc zakupu większej ilości sztuk niż ma w ofercie bez żadnej w zmianki czemu tak sie dzieje

2. Przekazywać inne przedmioty w zamian za zakupiony towar na aukcji, czyli kupiłem 500 złota, a sprzedający przekazuje mi 300 złota i jakieś przedmioty żebym sobie sprzedał za złoto?

 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

Ziolko39
#21 Demiurg#

@fragtour Niestety, ale to Ty nie potrafisz przeczytać opisu aukcji >Tygodniowy limit odbioru golda wynosi 500 szt. > dlaczego chcesz na siłę zmusić sprzedającego do wysłania Ci więcej > a to, że oferuje inne graty jest umieszczone w opisie > a on nie musi Ci odpowiadać > masz prawo nie kupić

Przypuszczam, że nawet jak uda Ci się wygrać dyskusję> to skończy się to żądaniem odesłania zakupu > zwrotu kasy > oraz listą MNK

oznacz moderatorów

fragtour
#10 Popularyzator#

Czego nie rozumiesz? to oferta KUP Teraz a nie ogłoszenie **piiip**, ma wystawione999999 Sztuk aukcji, każda po 500golda, jesli kupie 4x mam dostać 2000golda i tyle w temacie tak stanowi regulamin allegro, więc daj sobie na luz bo kompletnie nie wiesz o czym mówisz, sprzedający nie ustanawia zasad, tylko allegro, jeśli sprzedaje inne graty to powinny być na osobnej aukcji dokładnie podane z nazwy co i za ile, a Nie ogólnikowo matieriały, jakie materiały ile warte te materiały i jakiej wartości, to nie jest ogłoszenie tylko konkretna oferta sprzedaży konretnego przedmiotu, człoweku ogarnij się, to tak jak byś poszedł do sklepu i chciał 4 bułki, widzisz że jest ich tam 1000, a sprzedający powiedzaił by ci Pan może kupić tylko 1 bułkę ale za to dam Panu mąkę na 3 pozostałe 😄 ale widzę szkoda moja czasu na dyskujse, bez odbioru.

 

Zresztą jak i Moderator, i Pracownik Allegro, potwierdził że sprzedający ma dostarczyć dokładnie ten przedmiot który jest wystawiony, nic innego.

 

oznacz moderatorów