anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ta faktura jest oryginalna.

DjR997
#7 Wielbiciel#

Witam. Dostałem od sprzedającego zegarek Apple watch fakturę prosto od firmy allegro. Czy jest wogole taka możliwość aby tak się zdarzyło? Czy można jakoś zweryfikować oryginalność faktury? . 

F66A6510-2C0B-4370-8861-D93D4DC818FB-1.jpg

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Prywatny sprzedający? a może kupił od OSA.

oznacz moderatorów

DjR997
#7 Wielbiciel#

Prywatny sprzedawca, lecz cena produktu podejrzanie niska . Pierwszy razem widzę tez fakturę za sprzęt od samego allegro. Dlatego wydaje mi się to podejrzane, tym bardziej z widziałem już jakieś oszustwa w podobny sposób z podobnymi fakturami.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@DjR997  a czy czasem nie kupiłeś z podesłanego linku ? A transakcja miała być zabezpieczona przez allegro?

Widziałem już ostatnio tutaj na AG FV wystawioną niby przez allegro przysłaną przez "sprzedawce" która okzała sie byc oszustwem

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_   rzucicie okiem na ten dokument? dla nas póki co jest on zakryty

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@DjR997 a dostałeś już zegarek i masz fakturę, czy dostałeś fakturę do opłacenia ( bo to wałek ) allegro tez sprzedaje produkty Appla więc mógł wcześniej ktoś kupić od nich i teraz odsprzedaje jak nie potrzebny a fakturę dostajesz na dowód że oryginalne 🙂

Zrzut ekranu 2024-06-25 091739.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

DjR997
#7 Wielbiciel#

Nie dostałem zegarka, bo dopiero chciałbym go kupić, poprosiłem sprzedawcę o jakiś dowód zakupu i wysłał mi to zdjęcie które zamieściłem. Od razu wydawało mi się podejrzane wiec postanowiłem napisać tutaj i zwrócić się o pomoc w ocenie oryginalności tego dokumentu i uczciwości sprzedawcy.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@DjR997 skontaktuj się z firmą i spytaj się czy dana faktura jest na dany przedmiot w danym dniu wystawiona. Poza tym przy Twojej randze zdjęcia do momentu zatwierdzenia przez moderacje nie widać na AG.

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

To nie jest faktura, tylko paragon fiskalny z drukarki fiskalnej. Do tego jest lewy, bo to nie jest wydruk z realnej drukarki.

Wzór wydruku nie zgadza się z tym co powinna drukować drukarka fiskalna. Po pierwsze jest ewidentnie zbyt szeroki (ta drukarka ma papier o szerokości 57 mm lub 80 mm). Po drugie są tam informacje, których nie ma prawdziwym paragonie.

Nr unikatowy wskazuje na drukarkę fiskalną Posnet Thermal HD Online w wersji 2.01.

oznacz moderatorów