anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy właściciel firmy może sprzedawać na koncie prywatnym i nie przyjmować zwrotów?

golo555
#8 Zapaleniec#

Witam,

Zakupiłem konsolę PSP  która według opisu miała być "idealna" a jest w stanie maksymalnie dostatecznym. Sprzedawca sprzedaje na koncie prywatnym mimo że ma firmę i daje gwarancję pisemną na tą firmę. Sprzedawca nie chce przyjąć zwrotu i twierdzi, że konsola która jest mocno porysowana, ma pęknięcia i ubytki jest w bardzo dobrym stanie i nie znajdę nigdzie lepszej. Robi wszystko żeby nie przyjąć reklamacji. Czy taka sprzedaż jest zgodna z regulaminem allegro? Mam film jak rozpakowywałem konsolę - gdzie dokładnie widać jej uszkodzenia. Wrzuciłem już taki filmik jako ostrzeżenie dla innych na YT... @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

az1rael
#21 Demiurg#

Jak kupił za ułamek wartości to czego oczekiwał? Stanu igła? A od czego przycisk jest zadaj pytanie sprzedającemu? Nie laska poprosic o zdjęcia jak cena budzi watpliwości?

oznacz moderatorów

golo555
#8 Zapaleniec#

Sprzedający nawet teraz mówi że to stan Bardzo dobry mimo że obudowa ma 2 pęknięcia. nie kupiłem za ułamek ceny bo takie konsole w tym stanie można kupić za 100-200PLN taniej a mam wrażenie że opis jest od tego żeby napisać o niedoskonałościach których np nie widać na zdjęciach ale rzeczywiście nie dopytywałem bo nigdy nie miałem sytuacji żeby zakup na allegro tak mocno odbiegał od zdjęć i opisu. Człowiek uczy się całe życie.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@golo555 na przyszłość to ty nagrywaj rozpakowywanie każdej paczki z AL bo jeszcze sie okarze że ci zarzuci że sam obudowę rozwalileś bo na zdjęciach nie ma peknięć to samo sie tyczy 1 włączenia. Byl ost temat nowej muśliny taka ala wlóczka że w aukcji od prywatnego nowa w realu wygląd od zdjec nie odbiegał ale capiła na kilometr stęchlizną, wynik kupująca dała 260pln allego jej rzuciło chyba ok 100pln z pok na otarcie łez kupujaca **piiip**ona pisała na forum suchej nitki nie zostawiła o allegro

oznacz moderatorów