anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego aplikacja wymusza weryfikację adresu mailowego do potwierdzenia sprzedaży?

MAMY ROZWIĄZANIE!
ROBAK144
#7 Wielbiciel#

Przy próbie zapłaty za przedmiot aplikacja wymusza weryfikację konta mailowego do potwierdzeń kupna po czym nie wysyła kodu weryfikacyjnego. Uniemożliwia to zapłatę za aukcje. Dodam, że adres mailowy i telefon id zawsze ustalony i nie zmieniany

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ROBAK144 czy mogę poprosić Cię o zrzut ekranu z informacją o konieczności weryfikacji?

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
ROBAK144
#7 Wielbiciel#

506735EA-2EBD-4C34-A351-622B12719D8B.png

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ROBAK144 Dziękuję, z jakiej dokładnie wersji aplikacji korzystasz? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
ROBAK144
#7 Wielbiciel#

Z aktualizowanej na bierząco

oznacz moderatorów
Client:34350985
#1 Nowicjusz#

Tez się chętnie dowiem bo mam ten sam problem…

oznacz moderatorów
NortonCommando
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem od kilku dni. Przez telefon z aplikacji nie mogę opłacić wygranych aukcji. Tylko z komputera

8033E67A-E7C4-4A94-9E1B-762089A3DB82.png

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@NortonCommando Dziękuję bardzo. Skonsultuję tę sprawę i wrócę w tym wątku z odpowiedzią. 🙂 

oznacz moderatorów
Allen_el
#1 Nowicjusz#

U mnie to samo, więc chętnie się dowiem co zrobić z tym fantem.

038B7DFD-6F7E-48CF-91FE-633D15FE030E.png

oznacz moderatorów
Hlukasz1980
#7 Wielbiciel#

Chciałem opłacić przedmioty i po raz pierwszy kazano mi podać maila i w drugim kroku wpisać kod który ma przyjść na ów maila. Ale mail nie przychodzi. Co to za nowość i czemu nie dochodzą maile?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Hlukasz1980 Podaj mi proszę numer oferty, gdzie dostałeś taką wiadomość. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Hlukasz1980
#7 Wielbiciel#

 To nie oferta. Widze, ze już był taki post. Kolega tez miał taki problem z poziom aplikacji. Przy płatność prosi o kod na maila a kod nie przychodzi. I on zrobił to z wersji komputerowej a nie z aplikacji. Tez dzisiaj spróbuje. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

A może aplikacja chcę żebyście się zalogowali lub założyli nowe konto?

oznacz moderatorów
NortonCommando
#8 Zapaleniec#

w dniu dzisiejszym nie mogę opłacić wygranych przeze mnie licytacji. Prosi mnie o podanie adresu e-mail na który ma zostać wysłane potwierdzenie. Podaje adres i przechodzę do drugiej strony gdzie prosi mnie o wpisanie kodu wysłanego na maila. Kod nie dociera. Próbowałem ze 20 razy w czasie kilku godzin i maile nie dochodzą, nie ma w koszu ani w spamie. Adres mailowy wpisuje poprawnie.

zaznaczę, ze nie ma tego problemu przy opcji „kup teraz” tylko przy próbie opłacenia wygranej na aukcji.

inne maile od Allegro docierają do mnie od razu. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@NortonCommando Widzę, że wczorajsze zakupy na Twoim koncie są już opłacone. Rozumiem więc, że problem już nie występuje.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
NortonCommando
#8 Zapaleniec#

Nadal nie rozwiązałem problemu. Opłaciłem zakupy z komputera a na aplikacji mobilnej nie mogłem tego zrobić, bo nie dochodzą maile z kodem.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@NortonCommando upewnij się proszę czy korzystasz z aktualnej wersji aplikacji Allegro. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
NortonCommando
#8 Zapaleniec#

Tak, aplikacja jest aktualna. Problem nadal występuje. Dzisiaj mam to samo.

BD4CB5A6-DE7A-4B68-A412-D299BFB6E9F6.png

oznacz moderatorów
stanlipa
#8 Zapaleniec#

Przy próbie opłacenia aukcji pojawia się okno by podać e-mail na który powinienem dostać kod od Allegro, próbuje od wczoraj, patrzyłem w koszu spamie nie ma nic, ale normalny mail od Allegro z obserwowanymi rzeczami normalnie przychodzi, co zrobić ? czy jak wyłącze dwustopniowe zabezpieczenie będę mógł kontynuować zakup ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@stanlipa podaj proszę numer oferty, w której próbujesz dokonać zakupu oraz podeślij proszę zrzut ekranu, na którym widoczne będzie całe okno przeglądarki (z adresem strony raz godziną i datą). Dwustopniowa weryfikacja służy do logowania, więc chcę upewnić się w którym momencie ta potrzeba wpisania kodu się pojawia. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów