anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego aplikacja wymusza weryfikację adresu mailowego do potwierdzenia sprzedaży?

MAMY ROZWIĄZANIE!
ROBAK144
#7 Wielbiciel#

Przy próbie zapłaty za przedmiot aplikacja wymusza weryfikację konta mailowego do potwierdzeń kupna po czym nie wysyła kodu weryfikacyjnego. Uniemożliwia to zapłatę za aukcje. Dodam, że adres mailowy i telefon id zawsze ustalony i nie zmieniany

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33
stanlipa
#8 Zapaleniec#

Okazało się że w między czasie wyszła łatka do apki na ios której nie miałem zainstalowanej. Ale wracając do tego o co pytasz to po wejściu w zakupione rzeczy towar był nie opłacony, i w momencie kiedy klikałem opłać zakup to wtedy to okno się pojawiało. 

oznacz moderatorów
Matee_Wro
#1 Nowicjusz#

Mam od wczoraj ten sam problem, tez ios. Wszystko Ok ale e-mail nie przychodzi. Coś czuje ze to kolejny błąd w sofcie. Proszę o szybka pomoc

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Otrzymaliśmy odpowiedź, że problem został rozwiązany w najnowszej wersji aplikacji (która została udostępniona dzisiaj) dlatego bardzo proszę zaktualizujcie aplikację do najnowszej wersji (7.1.0). 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:90548832
#7 Wielbiciel#

Dlaczego jak chce zapłacić za przedmiot to muszę potwierdzić e-mail (który już potwierdzałam) i jak chce go potwierdzić wpisuje swój mail i powinien przyjść mi kod na maila do potwierdzenia, ale nie przychodzi. Ktoś wie o co chodzi? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:90548832 zaktualizuj proszę aplikację do najnowszej wersji. Ten problem został już rozwiązany i nie powinien się powtarzać. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
marta20200
#1 Nowicjusz#

Witam od dwóch dni nie mogę zapłacić za przedmiot pojawia się strona wprowadź email i jakiś kod ma przyjść na email i robiła to już z 10 razy żaden kod nie przychodzi na email co to znowu za **piiip**yczne bezsensowne utrudnienia wprowadziliście 

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@marta20200 Cześć 🙂 Zaktualizuj proszę swoją aplikację do najnowszej wersji. Problem nie powinien występować. 

oznacz moderatorów
mimbasska
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Niestety mam ten sam problem. Apka na iOS chyba aktualna- w każdym razie App store nie pokazuje żadnych dostępnych aktualizacji. Proszę o wsparcie 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mimbasska napisz proszę z jakiej wersji aplikacji i systemu korzystasz i prześlij zrzut ekranu, na którym widoczna będzie godzina i data oraz wiadomość o konieczności podania kodu weryfikacyjnego wysyłanego na e-mail. Te informacje są konieczne, aby przekazać zgłoszenie do Działu technicznego, ponieważ problem nie powinien występować w najnowszej wersji aplikacji. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
mimbasska
#8 Zapaleniec#

iPhone 13, iOS 16.0.2, najnowsza wersja Allegro. Numer aukcji 13126030914 

4F041B01-61D1-45EE-AEF3-AF8A3F90B40C.png

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mimbasska dziękuję! Przekazuję zgłoszenie i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź z Działu technicznego. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
mimbasska
#8 Zapaleniec#

A czy możemy mniej więcej przewidzieć jak długo to potrwa?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mimbasska nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi, więc przypomniałam się dziś w tej sprawie, gdy tylko otrzymam informacje na ten temat, dam znać. 
W tej sytuacji, dopóki problem z aplikacją nie zostanie rozwiązany, możesz złożyć zamówienie korzystając z przeglądarki (w telefonie lub na komputerze). 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mimbasska otrzymałam odpowiedź, z której wynika, że nie masz najnowszej wersji aplikacji. Czy możesz zaktualizować aplikację do wersji 7.2.0?

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów