anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego aplikacja wymusza weryfikację adresu mailowego do potwierdzenia sprzedaży?

MAMY ROZWIĄZANIE!
ROBAK144
#7 Wielbiciel#

Przy próbie zapłaty za przedmiot aplikacja wymusza weryfikację konta mailowego do potwierdzeń kupna po czym nie wysyła kodu weryfikacyjnego. Uniemożliwia to zapłatę za aukcje. Dodam, że adres mailowy i telefon id zawsze ustalony i nie zmieniany

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ROBAK144 czy mogę poprosić Cię o zrzut ekranu z informacją o konieczności weryfikacji?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
ROBAK144
#7 Wielbiciel#

506735EA-2EBD-4C34-A351-622B12719D8B.png

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ROBAK144 Dziękuję, z jakiej dokładnie wersji aplikacji korzystasz? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ROBAK144
#7 Wielbiciel#

Z aktualizowanej na bierząco

oznacz moderatorów
Client:34350985
#1 Nowicjusz#

Tez się chętnie dowiem bo mam ten sam problem…

oznacz moderatorów
NortonCommando
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem od kilku dni. Przez telefon z aplikacji nie mogę opłacić wygranych aukcji. Tylko z komputera

8033E67A-E7C4-4A94-9E1B-762089A3DB82.png

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@NortonCommando Dziękuję bardzo. Skonsultuję tę sprawę i wrócę w tym wątku z odpowiedzią. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Allen_el
#1 Nowicjusz#

U mnie to samo, więc chętnie się dowiem co zrobić z tym fantem.

038B7DFD-6F7E-48CF-91FE-633D15FE030E.png

oznacz moderatorów
Hlukasz1980
#7 Wielbiciel#

Chciałem opłacić przedmioty i po raz pierwszy kazano mi podać maila i w drugim kroku wpisać kod który ma przyjść na ów maila. Ale mail nie przychodzi. Co to za nowość i czemu nie dochodzą maile?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Hlukasz1980 Podaj mi proszę numer oferty, gdzie dostałeś taką wiadomość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Hlukasz1980
#7 Wielbiciel#

 To nie oferta. Widze, ze już był taki post. Kolega tez miał taki problem z poziom aplikacji. Przy płatność prosi o kod na maila a kod nie przychodzi. I on zrobił to z wersji komputerowej a nie z aplikacji. Tez dzisiaj spróbuje. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

A może aplikacja chcę żebyście się zalogowali lub założyli nowe konto?

oznacz moderatorów
NortonCommando
#8 Zapaleniec#

w dniu dzisiejszym nie mogę opłacić wygranych przeze mnie licytacji. Prosi mnie o podanie adresu e-mail na który ma zostać wysłane potwierdzenie. Podaje adres i przechodzę do drugiej strony gdzie prosi mnie o wpisanie kodu wysłanego na maila. Kod nie dociera. Próbowałem ze 20 razy w czasie kilku godzin i maile nie dochodzą, nie ma w koszu ani w spamie. Adres mailowy wpisuje poprawnie.

zaznaczę, ze nie ma tego problemu przy opcji „kup teraz” tylko przy próbie opłacenia wygranej na aukcji.

inne maile od Allegro docierają do mnie od razu. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@NortonCommando Widzę, że wczorajsze zakupy na Twoim koncie są już opłacone. Rozumiem więc, że problem już nie występuje.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
NortonCommando
#8 Zapaleniec#

Nadal nie rozwiązałem problemu. Opłaciłem zakupy z komputera a na aplikacji mobilnej nie mogłem tego zrobić, bo nie dochodzą maile z kodem.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@NortonCommando upewnij się proszę czy korzystasz z aktualnej wersji aplikacji Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
NortonCommando
#8 Zapaleniec#

Tak, aplikacja jest aktualna. Problem nadal występuje. Dzisiaj mam to samo.

BD4CB5A6-DE7A-4B68-A412-D299BFB6E9F6.png

oznacz moderatorów
stanlipa
#8 Zapaleniec#

Przy próbie opłacenia aukcji pojawia się okno by podać e-mail na który powinienem dostać kod od Allegro, próbuje od wczoraj, patrzyłem w koszu spamie nie ma nic, ale normalny mail od Allegro z obserwowanymi rzeczami normalnie przychodzi, co zrobić ? czy jak wyłącze dwustopniowe zabezpieczenie będę mógł kontynuować zakup ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@stanlipa podaj proszę numer oferty, w której próbujesz dokonać zakupu oraz podeślij proszę zrzut ekranu, na którym widoczne będzie całe okno przeglądarki (z adresem strony raz godziną i datą). Dwustopniowa weryfikacja służy do logowania, więc chcę upewnić się w którym momencie ta potrzeba wpisania kodu się pojawia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów