anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma opcji Szukaj w opisie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
boismortier
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, dlaczego nie ma opcji "szukaj w opisie". Komu to znowu przeszkadzało? Ta opcja ma wrócić! Jest potrzebna. 

oznacz moderatorów
125 ODPOWIEDZI 125
SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@Culik1 Zła wiadomość jest taka, że ich to nic obchodzi. Przeciwnie, ci którzy są tu od 15-20 lat są niewygodni, bo za dobrze pamiętają lepsze czasy 🐭

Allegro to firma, która nie ogląda się wstecz, tylko prze bezmyślnie naprzód. Już kilka razy zniszczyła swoją historię (likwidacja starej cafe z ogromnym dorobkiem merytorycznym np. w Numizmatyce, likwidacja dorobku komentarzowego sprzedawców etc.) 

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

@N_Nitka28 proszę przekazać szefowi, że portal przestał spełniać swoją funkcję.

W motoryzacji siedzę 32 lata. Na Allegro od ponad 20 lat. Prowadzę sklep internetowy i zarządzam sprzedażą częściami samochodowymi tutaj na Allegro od 2009 roku.

Od wczoraj szukam prywatnie korka wlewu oleju do swojego auta Volvo 2.0 FlexiFuel benzyna V70 P3 i wyświetla mi setki bzdur. Te parametry sprzedawcy wrzucali w opisy. Tam głębiej. Że benzyna, nie diesel. Że Volvo, nie Ford. 

 

Taki korek pasuje do kilkuset modeli aut i to w samym nagłówku się nie mieści.

 

Zwolnijcie tego CEO co położył Tesco i później z Amazajna uciekł do Was.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów
matdb
#7 Wielbiciel#

N_Nitka28

Pani nie wstyd takie duby smalone pisać?, że to opcja nie spełniająca swojej funkcji i mało użytkowników z niej korzysta? Szok!  Przecież Pani traci twarz wypisując takie dyrdymały. Dobrze się Pani z tym czuje?

oznacz moderatorów
hotimpulss
#1 Nowicjusz#

Szukam sprężyn do land cruiser j95 - po wpisaniu w waszą wyszukiwarkę frazy:

"sprężyny land cruiser j95" - pokazuje mi się jedna oferta!

wcześniej po zaznaczeniu opcji szukaj w opisach potrafiłem znalęźć dziesiątki (może setki) ofert z pasującymi sprężynami to jest katastrofa co zrobiliście!

Zmieniacie się w Alliexpress gdzie trzeba wyszukiwać przez wyszukiawarkę google?  

Kupuję na waszym portalu mimo, że jest drożej właśnie dlatego, że alli ma bardzo kiepskie bezpośrednie wyszukiwanie.  

oznacz moderatorów
brzozzz
#1 Nowicjusz#

być może niewielki, ale korzystał. Bez tego przeszukiwania nie można nic znaleźć, bo przecież w tytule czy w parametrach nigdy nie ma wszystkiego, żeby przefiltrować tak jak się chce.  Ta opcja powinna wrócić ! 

oznacz moderatorów
keretey
#8 Zapaleniec#

Szukałem zestawu firmy quickstep. W połączonych ofertach pokazuje mi oferty Remmers, Picobello...

W ubiegłym tygodniu po prostu przełączałem się na szukanie po opisach. A teraz muszę ręcznie przejrzeć KILKADZIESIĄT ofert połączonych bez sensu...

Tak - sporo użytkowników nie korzystało z szukaj po opisie bo nie znało możliwości.

Kiedyś zaletą allegro w porównaniu do a..... było to, że Wasza wyszukiwarka działała. Teraz Wasza wyszukiwarka TEŻ NIE DZIAŁA...

oznacz moderatorów
keretey
#8 Zapaleniec#

Tak, bez szukania w opisie prawie działa.

Szukam zestawu serwisowego do auta:

elf 900 sxr 5l tce clio

Bez opisów - 0 ofert: Przykro nam, nie znaleźliśmy ofert dla “elf 900 sxr 5l tce clio”

Z opisami - 32 oferty - TEGO CZEGO SZUKAM.

Droga moderatorko N_Nitka28 - JAK mam to znaleźć "po nowemu"?

keretey_1-1727990811365.png

 

keretey_0-1727990792827.png

 

oznacz moderatorów
Hubert_Kuczwara
#7 Wielbiciel#

Pomijając, że pisze Pani oczywistą nieprawdę, to zadam pytanie - skoro upodabniacie się do swojej większej konkurencji na A (jednej i drugiej) to jaki jest sens korzystać z Waszych usług, skoro większa konkurencja ma lepsze oferty? Jeżeli mogę kupić tylko to, co Wy chcecie żebym kupił a nie to co chcę to nie lepiej, żebym miał przy okazji niższe ceny i oprócz darmowej wysyłki jeszcze dosyć bogaty streaming w cenie? Korzystam z Allegro właśnie ze względu na te funkcje - a tak, jaki sens? Nie jesteście i nie będziecie najtańsi bo macie niższy kapitał, możecie konkurować jedynie funkcjonalnością, którą od czasu usunięcia historii komentarzy sukcesywnie niszczycie.

oznacz moderatorów
piszad
#1 Nowicjusz#

Ja się nie zgadzam z Pani zdaniem, bardzo często używałem opcji " szukaj w opisie " ! Sądzę, że wielu użytkowników również używało takiego wyszukiwania ! Teraz, gdy próbuję coś wyszukać, to czuję się jak kaleka, jakby nagle zabrakło mi jednej ręki ! Natomiast wyszukane przedmioty nie są odnajdywane w sposób zadowalający ! Dlaczego, gdy coś przez tyle ładnych lat fajnie funkcjonuje, to zawsze musi się znaleźć jakaś osoba, która na siłę próbuje wszystkich uszczęśliwić ? Niby usprawnia system, a w rzeczywistości jest na odwrót ! Na tą chwilę, to jakaś masakra ! Bardzo proszę o przywrócenie tej bardzo ważnej opcji wyszukiwania !

oznacz moderatorów
piszad
#1 Nowicjusz#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Ja się nie zgadzam z Pani zdaniem, bardzo często używałem opcji " szukaj w opisie " ! Sądzę, że wielu użytkowników również używało takiego wyszukiwania ! Teraz, gdy próbuję coś wyszukać, to czuję się jak kaleka, jakby nagle zabrakło mi jednej ręki ! Natomiast wyszukane przedmioty nie są odnajdywane w sposób zadowalający ! Dlaczego, gdy coś przez tyle ładnych lat fajnie funkcjonuje, to zawsze musi się znaleźć jakaś osoba, która na siłę próbuje wszystkich uszczęśliwić ? Niby usprawnia system, a w rzeczywistości jest na odwrót ! Na tą chwilę, to jakaś masakra ! Bardzo proszę o przywrócenie tej bardzo ważnej opcji wyszukiwania !

Nawet na tej stronie podbicie łapek w górę, gdzie treść nawiązuje do mojej wypowiedzi zostało skutecznie ograniczone do 2 na minutę ! Nagle przypomniały mi się czasy PRL-u, gdzie cenzura była wszędzie, na każdym kroku ! Brawo Wy ! Oby tak dalej ! Zaczynacie skutecznie odpychać od Siebie klientów !

oznacz moderatorów
piszad
#1 Nowicjusz#

Ja się nie zgadzam z Pani zdaniem, bardzo często używałem opcji " szukaj w opisie " ! Sądzę, że wielu użytkowników również używało takiego wyszukiwania ! Teraz, gdy próbuję coś wyszukać, to czuję się jak kaleka, jakby nagle zabrakło mi jednej ręki ! Natomiast wyszukane przedmioty nie są odnajdywane w sposób zadowalający ! Dlaczego, gdy coś przez tyle ładnych lat fajnie funkcjonuje, to zawsze musi się znaleźć jakaś osoba, która na siłę próbuje wszystkich uszczęśliwić ? Niby usprawnia system, a w rzeczywistości jest na odwrót ! Na tą chwilę, to jakaś masakra ! Bardzo proszę o przywrócenie tej bardzo ważnej opcji wyszukiwania !

Nawet na tej stronie podbicie łapek w górę, gdzie treść nawiązuje do mojej wypowiedzi zostało skutecznie ograniczone do 2 na minutę ! Nagle przypomniały mi się czasy PRL-u, gdzie cenzura była wszędzie, na każdym kroku ! Brawo Wy ! Oby tak dalej ! Zaczynacie skutecznie odpychać od Siebie klientów !

oznacz moderatorów
kudlatyg
#1 Nowicjusz#

TAK 
Oddajcie szukaj w opisach. Nie jest prawdą, że jest nieużyteczne.

W aliekspress też nie ma. Czy to z tego g...a czerpał ktoś inspirację? 

oznacz moderatorów
rafciop007
#1 Nowicjusz#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  Jak można było usunąć opcję przeszukiwania opisów? Poprzez filtrowanie 90% moich zapytań wyświetla się nieprawidłowo. Jest ktoś myślący w tym allegro? Przecież wiele ofert ma pozaznaczane fałszywe kategorie aby więcej osób klikało... Ja teraz nie jestem w staznie wyszukać prawidłowej części w aucie bo allegro wskazuje na nieprawidłowe po kategoriach. Po prostu bedę kupowął o te 10zł więcej ale w sklepie...

oznacz moderatorów
Ksawcio-Kot
#1 Nowicjusz#

Dołączam sie do apelu o przywrócenie opcji "szukaj w opisach". Jest ona niezbędna do właściwego korzystania z portalu. Bez tej opcji nie będę mógł niczego znaleźć, a w związku z tym przestanę korzystać z allegro.

oznacz moderatorów
wojtkow
#9 Pomysłodawca#

Ale bzdura, wyłączyliście to z jednego ale konkretnego powodu: użycie tego parametru pozwalało wyłączyć (ominąć) grupowanie, a my mamy być jak posłuszne barany, które kupują to co Allegro nam łaskawie wyświetli a nie to co poszukujemy.

Katalog jest kulawy i kulawy będzie zawsze, z definicji nie jest w stanie objąć ani produktów nowych ani nietypowych, do tego używa się pola opisu. Bez możliwości wyszukiwania po nim Allegro zamienia się w bezużyteczną porównywarkę ofert.

oznacz moderatorów
Jaco_al_Hakim
#8 Zapaleniec#

Opcja ta jest potrzebna.

Ostatnio mam trudności z wyszukaniem tego co dokładnie chcę i przez to nie kupuje już tyle co poprzednio na Allegro.

W opisach są na przykład numery serwisowe części, których teraz ciężko znaleźć - czyli nie kupuje ich na Allegro. Głupie posunięcie Allegro, utrudnianie zakupów.

oznacz moderatorów
boismortier
#9 Pomysłodawca#

niech się wypowie jakiś inny moderator i uzasadni to jakoś sensownie, bo ta moderatorka nie kuma

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@boismortier nie otrzymasz sensownej odpowiedzi , zwykle zasłaniają się owianą tajemnicą

,, decyzją biznesową ,,

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@boismortier Wypowiedział się już szef moderacji w innym poscie.

oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

...lub przekaże do odpowiedniego działu. Dział nazywa się Amba Fatima.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów