anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę opłacić zamówienia?

gosiakce
#7 Wielbiciel#

Witam probuje zamówić towar..dodaję mi go do koszyka i kiedy probuje zapłacić nie mogę...pojawia mi się jakiś błąd rzekomo po stronie allegro nie wiem o co chodzi.. 😞 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gosiakce spróbuj proszę skorzystać z innej przeglądarki. Jeśli to pomoże to wyczyść pamięć podręczną tej, którą używasz. Czy próbowałaś zmienić metodę płatności? Mogą występować problemy z BLIKiem, więc to też może pomóc. 
Jeśli problem będzie dalej występował bardzo proszę o podesłanie zrzutu z komunikatem, który się pojawia, gdy próbujesz opłacić zamówienie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Napisz jaki błąd, bo może być że masz rożne metody płatności.

oznacz moderatorów

Romarinho11
#8 Zapaleniec#

Witam. Mam podobnie. Przedmiit kupiony wynieram sposob dostawy adres i klikam przycisk oplac zaplac i zamiast przekierowac na str banku to wyskakuje komunikac blad ladowania strony. Sprawdz polaczenie internetowe. O co kurcze chodzi?. Czyscilem pamiec cookies restartowalem tel oraz router i nic. Ciagle to samo. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Romarinho11 a czy gdy wyłączysz wifi w telefonie to płatność przechodzi? 
Ja mam czasami podobne problemy z płatnością BLIKiem i za każdym razem wyłączenie wifi w telefonie pomaga. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

murtas123
#1 Nowicjusz#

Dokładnie od połowy stycznia do teraz mam ten sam problem i przez to nie mogę nic kupić na allegro. Ewentualnie za pobraniem. Jaka jest tego przyczyna. Konto na allegro mam 8 lat i nigdy nie było problemu

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@murtas123 wczoraj był jakiś chyba wysyp tego typu problemów na Allegro. Więcej mamy zamówień ze statusem płatności "rozpoczęta" niż dokończonych.

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  jest jakiś problem z płatnościami na Allegro?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@murtas123 Korzystasz z aplikacji czy z przeglądarki? Jaką metodę płatności wybierasz? Czy konsultowałaś tę sprawę w banku?

@medalik_2009 po naszej stronie żadnych przerw nie było, ale często w weekendy banki prowadzą przerwy techniczne i konserwacyjne (najczęściej w godzinach nocnych). Być może to jest powód takich sytuacji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:84892823
#1 Nowicjusz#

Mam to samo

oznacz moderatorów

Client:84892823
#1 Nowicjusz#

Pojawia się informacja Błąd ładowania strony, przy wyborze przelewu tradycyjnego. Ten problem trwa już długo, szukałam rozwiązania bezskutecznie, dlatego nie zamawiam już na allegro. Po stronie banku jest wszystko ok, gdyż inne przelewy bez problemu wychodzą, internet też działa. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:84892823 doprecyzuj proszę czy korzystasz z przeglądarki, czy z aplikacji? Wskaż również numer zamówienia, którego sprawa dotyczy.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

enzo1392f
#7 Wielbiciel#

Mam to samo nie mogę za nic zapłacić przelewem nic nie pomaga w momencie kiedy powinno być logowanie do banku jest problem z internetem

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@enzo1392f Masz możliwość sprawdzenia czy problem się pojawi, kiedy skorzystasz z innego źródła internetu?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

enzo1392f
#7 Wielbiciel#

Tak wifi czy Orange nic nie działa do innych banków też nie mogę się zalogować mam informacje sprawdź połączenie z interentem

oznacz moderatorów

mirek8858
#7 Wielbiciel#

ja mam dokładnie tak samo od kilku miesięcy. zmiana i czyszczenie przeglądarek nie pomaga. problem jest na tel. bo na pc wszystko ok.

oznacz moderatorów

enzo1392f
#7 Wielbiciel#

To mam pc ze sobą nosić żeby zamówienie zrobić rozwiązanie na miarę 21 wieku, allegro weźcie się **piiip**a do roboty

oznacz moderatorów