anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę zapłacić kartą płatniczą za zakupy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:29378365
#8 Zapaleniec#

Do tej pory placilem karta VISA i wszystko bylo ok. Od kulku dni przy zakupach pokazuje mi sie tylko obcja zaplaty przez bank - jest to strasznie upierdliwe!

 

Mam dwa pytania:

1) Nie mozna juz placic karta? 

2) Gdzie znajde ustawienia zwiazane z platnoscia za zakupy?

oznacz moderatorów
70 ODPOWIEDZI 70
blogart
#7 Wielbiciel#

W całym np. tym dziale nie ma płatności karta , a było bo często gry kupowałem : https://allegro.pl/kategoria/gry-na-konsole-82326?bmatch=baseline-product-eyesa2-engag-dict45-cul-1-...

Nie wiem czy to jest jakiś błąd na allegro , czy płatność została zlikwidowana

oznacz moderatorów
blogart
#7 Wielbiciel#

Będzie to jakoś przywrócone płacenie kartą  ? bo jest utrudnione kupowanie.

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@blogart nie, w kategorii Gry na konsole niestety nie planujemy przywrócenia płatności kartą.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
krencio
#7 Wielbiciel#
  • Wy jesteście normalni tam w tym Allegro blokować płatności kartą za gry !!! Coraz gorzej z tym serwisem zawsze kupowałem gry i problemu nie było,  Co za inteligent to wymyślił.  Na szczęście niedługo wejdzie [edycja] i  skończą się problemy z płatnościami. Żenada!!
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@krencio Rozumiem, że nie rozumiesz w jakim celu jest wprowadzone takie ograniczenie?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
krencio
#7 Wielbiciel#

Rozumiem , Ale taki serwis powinien mieć odpowiednie zabezpieczenia , konkurencja napewno na tym  skorzysta .

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@krencio No więc w jakim i jakie zabezpieczenia powinny być?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
krencio
#7 Wielbiciel#

Taki które pozwolą zminimalizować lub wyeliminować te nie autoryzowane tranzakcie kartami. Zresztą mam to osobiscie gdzieś skoro nie potrafia sobie z tym poradzić i utrudniają zakup Gier  to kupie gdzie indziej zapłacę karta i z banki pewno odsetek ludzi z tym  kłopotem jest nie wielki wiec nie liczę na poprawę  😉 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@krencio Jak allegro ma zweryfikować czy transakcja jest nieautoryzowana albo czy dane karty, którymi posługuje się kupujący, nie są skradzione?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
krencio
#7 Wielbiciel#

Nie obchodzi mnie to jak oni to zrobią to ich problem nie mój . Inne serwisy sobie jakoś radzą. 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@krencio Na tych innych serwisach możesz kupować np. doładowania telefonów, kody netflixa i klucze do gier płacąc kartą?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Client:29378365
#8 Zapaleniec#

Ja kupuje od lat bardzo duzo przez allegro i teraz praktycznie zawsze musze placic przez bank. Dla mnie oznacza to, ze nie moge kupowac przez appke. Brak platnosci karta jest GOWNIANY! 

 

ja tez bede musial poszukac alterantywy do allegro, moze [edycja] czy cus....

oznacz moderatorów
krencio
#7 Wielbiciel#

Jak będą takie jaja robić to [edycja] ich zniszczy a i dobrze konkurencja jest zdrowa !!

oznacz moderatorów
olgaje
#8 Zapaleniec#

a niech **piiip** zniszczy jestem za - za chwile i tak przesiadam sie na  **piiip**a- allegro to fatalna obsluga,  ignoruja kupujacych a i sprzedajacych tez  z tego co slysze

oznacz moderatorów
olgaje
#8 Zapaleniec#

a konkurencje  kasuja  niezle hahaha!! kontrolowana spolecznosc no bezczelnosc do kwadratu  niech zyje [edycja]

 

oznacz moderatorów
krencio
#7 Wielbiciel#

Konkurencia jest zdrowa często kupuje na konkurencyjnym serwisie na A w DE gry i nie tylko  i często są w dobrych cenach lepszych jak tu i kłopotów z placebiem karta nie mają za żadne produkty , czekam aż bedzie [edycja] .

oznacz moderatorów
madziul0183
#7 Wielbiciel#

Też mam problem z pałaceniem karta.  Tak jakby nie było kontaktu z moim bankiem. Muszę poczekać anulować płatność i wybrać inną opcję. A kartą było tak wygodnie. 😞

oznacz moderatorów
matys0708
#7 Wielbiciel#

Ja też nie mogę zapłacić karta nie mam tej opcji gdy przechodzę do płatności NIEMIECKIE TABLETKI DO ZMYWARKI - 500 SZT 12W1

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@matys0708, widzę, że płatność za wskazane zakupy została poprawnie zakończona 27.05 o godz. 6:11 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
iqq20
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, Dziś taka sama sytuacja jak opisane wyżej - brak możliwości płacenia kartą (spraedzałam z dwóhc kont i u różnych sprzedawców) - czy to błąd techniczny?

oznacz moderatorów