anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widzę możliwości szukania części samochodowych do konkretnego auta (wybranego z listy)?

komad
#8 Zapaleniec#

Witam

Czy zniesiono takową wyszukiwarkę? Jeszcze przedwczoraj miałem taką możliwość.

Dziękuję za podpowiedzi

Pozdrawiam

komad

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43

LEW433
#21 Demiurg#

Nie jest możliwa, Allegro wie lepiej i jak nie potrafisz to....no właśnie co?🤔

oznacz moderatorów

smerf_
#7 Wielbiciel#

Stawiam że allegro robi to z premedytacją bo było za dużo zwrotów od ludzi którzy nie potrafią dobrać części albo źle przypisanych modeli przez sprzedających. Dla mnie to strzał w stopę i też będę kupować gdzie indziej ale jeśli o to im chodziło to sam widzisz że działa 

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @grzegorz1093, obecny wygląd wyszukiwarki i opcji wyszukiwania jest wynikiem testu. 

   Marysia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

komad
#8 Zapaleniec#

kiedy skończy się ten test, mam już dosyć szukania numerów części na innych portalach...

oznacz moderatorów

fire_opal
#3 Debiutant#

To niech sobie testerzy to sprawdzają... Usunięcie tej wyszukiwarki jest **piiip**ycznym pomysłem. Może następnym razem zrobicie publiczne głosowanie przed usunięciem jakieś funkcjonalności?

oznacz moderatorów

fire_opal
#3 Debiutant#

Dzięki za podpowiedź (Ucando), bo bez tego teraz nic nie idzie znaleźć... 7zap niestety zrobił się płatny 😕 Według mnie **piiip** może obecną sytuację naprawić przywracając wyszukiwanie i dodać wyszukiwanie po konkretnym VINie.

oznacz moderatorów

dawidnfs
#2 Obserwator#

Raczej ma uzasadnienie, teraz jeśli nie mam P/N części muszę wpisać model pojazdu, wyskakują aukcje do np. pięciu generacji danego modelu, w każdej generacji występuje inny typ tej samej części i szukaj po aukcjach informacji która generacja ma jaki P/N. O częściach do danego silnika już nie wspomnę. Pozostaje najpierw ustalenie numeru części poza allegro, co raczej często skończy się zamówieniem części poza allegro.

oznacz moderatorów

karoluchx
#2 Obserwator#

Witam, mi też to utrudnia wyszukiwanie części, w tym momencie wolę iść do sklepu i nie tracić czasu jak coś źle dobiorę 

oznacz moderatorów

komad
#8 Zapaleniec#

Kiedy zakończy się ten bezsensowny test, jak zobaczycie spadek obrotów na działach Motoryzacja???????

oznacz moderatorów

komad
#8 Zapaleniec#

proszę moderatora o odpowiedź: kiedy przywrócicie ten filtr w wyszukiwarce????

oznacz moderatorów

cacus19
#7 Wielbiciel#

Przez brak wyszukiwania nie mogę znaleźć części do auta i jak tak dalej będzie to rezygnuje z allegro, przez takie testy allegro będzie tracić klientów a moderatorzy majayto gdzieś 

oznacz moderatorów

dragonn123
#1 Nowicjusz#

Witam nie mam opcji wyboru modelu samochodu w kategorii motoryzacja części 

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @dragonn123. Proszę o więcej szczegółów - na jakim etapie występuje problem i której dokładnie kategorii dotyczy?

   Marysia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

oozoon
#7 Wielbiciel#

Co to za głupie pytanie moderatora - wiadomo że Allegro z niewytłumaczonych przyczyn wyłączyło szukanie po modelu aut w motoryzacji i nie można kupować części

oznacz moderatorów

komad
#8 Zapaleniec#

Witam

Problem występuje w każdej kategorii po wejściu w Motoryzacja. Pokazałem screen.

Kiedy przywrócicie filtr szukania części po wybranym aucie???

Przecież część ludzi już uciekła z Allegro, bo nie mogą znaleźć części lub muszą szukać numerów na innych portalach i potem wklejać do wyszukiwarki ( też to opisałem ).

Strzelacie sobie sami w stopę.

oznacz moderatorów

smerf_
#7 Wielbiciel#

Stawiam że allegro zrobiło to z premedytacją bo było za dużo zwrotów w tej kategorii i nie chcieli się stać darmową hurtownią motoryzacyjną. Dla mnie to też strzał w stopę i będę kupować gdzie indziej ale jeśli o to im chodziło to sam widzisz że działa 

oznacz moderatorów

Client:44270358
#8 Zapaleniec#

Również zgłaszam taki problem, chciałem zamówić tarcze hamulcowe z klockami ale chyba wybiorę się do sklepu...

oznacz moderatorów

rekord5
#7 Wielbiciel#

Problem występuje w kategorii części samochodowe,na etapie wyszukiwania części do konkretnego modelu,rocznika i wersji silnikowej, teraz nie da się w prosty sposób znależć tego czego szukam.

Skończcie ten bezsensowny eksperyment i przywróćcie to co było inaczej kupujący odejdą do konkurencji a sprzedający się wycofają i ograniczą ilość ogłoszeń czyli spadną wpływy do kasy Allegro.

oznacz moderatorów

Client:50489891
#7 Wielbiciel#

Brak funkcji wyszukiwaniu po danej marce modelu i silnika bardzo utrudnia wyszukiwanie części samochodowych.  

oznacz moderatorów

Wierick
#7 Wielbiciel#

U mnie pomaga wejście na allegro przez tryb incognito, wtedy pojawia mi się opcja szukania po modelu samochodu, której nie wiedzę w normalnym trybie.

oznacz moderatorów