anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widzę możliwości szukania części samochodowych do konkretnego auta (wybranego z listy)?

komad
#8 Zapaleniec#

Witam

Czy zniesiono takową wyszukiwarkę? Jeszcze przedwczoraj miałem taką możliwość.

Dziękuję za podpowiedzi

Pozdrawiam

komad

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43

maciejbielinski
#1 Nowicjusz#

Nie mogę szukać części według pojazdu. Na komputerze nie działa w aplikacji jest ta opcja.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na allegro mówią że robią wszystko by zadowolić klientów no ale wygląda że kiepsko im to idzie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@maciejbielinski Musisz się wylogować inaczej się nie da teraz.

oznacz moderatorów

boczek100
#8 Zapaleniec#

2 dni temu  kupowałem do siebie komplet filtrów i olej. Przez te testy allegro i udoskonalania już wiem, że był to ostatni mój zakup gdzie muszę coś dopasować do samochodu. 
Najpierw trzeba wyszukać model filtra poza allegro, później  dodajesz 5 produktów do koszyka a na końcu okazuje się, że  jednak sprzedawca nie ma kompletu filtrów do twojego samochodu i  tak szukasz do upadłego aby coś kupić u jednego sprzedawcy aby wysyłka była darmowa no bo w końcu po coś kupuje się ten Smart. 
Dzisiaj wchodzę na dużą hurtownię motoryzacyjną, która sprzedaje też na allegro i okazuje się, że wyszukiwanie części to bajka, do tego płacisz te same pieniądze ( w tym przypadku nawet 13groszy mniej) i również masz darmową wysyłkę. 
Dla mnie teraz  wybór jest oczywisty. Chciałem podziękować allegro, że znalazło mi alternatywę na zakup części samochodowych. 

oznacz moderatorów