anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widzę możliwości szukania części samochodowych do konkretnego auta (wybranego z listy)?

komad
#8 Zapaleniec#

Witam

Czy zniesiono takową wyszukiwarkę? Jeszcze przedwczoraj miałem taką możliwość.

Dziękuję za podpowiedzi

Pozdrawiam

komad

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry 🙂 Taka możliwość (opcja wyszukiwarki po marce, modelu i typie) znajduje się nad listą ofert "Szukaj części według pojazdu".

   Paula
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

komad
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry

Owszem, takie wyszukiwanie miałem jeszcze do przedwczoraj, ale teraz nie mam takiej możliwości.

Zamieściłbym screen, ale nie widzę też załącznika?

 

oznacz moderatorów

komad
#8 Zapaleniec#

Screenshot 2024-07-11 at 10-07-43 Filtry oleju silnikowego - Allegro.pl.png

oznacz moderatorów

komad
#8 Zapaleniec#

?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bo Allegro namieszało i już się nie da.

oznacz moderatorów

komad
#8 Zapaleniec#

Też tak masz u siebie?

oznacz moderatorów

karou84
#7 Wielbiciel#

Witam,

Od kilku tygodni mam dokładnie ten sam problem, że nie wyświetla się wyszukiwarka po konkretnym modelu samochodu. Masakra żeby teraz coś ogarnąć... Co ciekawe na innym komputerze, który mam dostepny w pracy wszystko działa bez problemu? Więc nie wiem na czym ma polegac ten genialny test Allegro, skoro na jednych komputerach działą, a na innych nie???

oznacz moderatorów

komad
#8 Zapaleniec#

Czy zostanie to naprawione???

oznacz moderatorów

F_isher
#2 Obserwator#

Teraz nawet wycieraczek nie da się kupić. masakra. 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Pewnie znowu coś udoskonalili dla dobra kupujących i sprzedających. Tu już nawet błędów ludzie nie zgłaszają, bo zazwyczaj okazuje się, że to celowe zmiany.  Pewnie ze 3/4 negatywów wynika z ustawień allegro: błędne komunikaty, zmuszanie sprzedających do udostępniania najgorszych kurierów, błędy katalogowe itp. A potem zawsze odpowiedzialność spada na sprzedawcę. I słynne "kupujący ma prawo do subiektywnej opinii". Szkoda, że ta opinia dotyczy tej strony transakcji co nawet w ofercie wszystkich ważnych informacji nie może podać, bo zdejmą... A nie ma dodatkowych odnośnie kurierów i samego ALLEGRO.

oznacz moderatorów

norekn
#8 Zapaleniec#

Witam u mnie też zniknęła wyszukiwarka. Czy udało się rozwiązać problem. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@komad @norekn @AnnaG-Antyki @LEW433 

Zgłoszona sytuacja nie jest błędem. Jest efektem prowadzonego obecnie testu. Chcemy potwierdzić, że obecność tego filtra w wybranych kategoriach ma uzasadnienie, dlatego dziękuję za Waszą reakcję.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zgłoszona sytuacja nie jest błędem. Jest efektem prowadzonego obecnie testu. Chcemy potwierdzić, że obecność tego filtra w wybranych kategoriach ma uzasadnienie,

szkoda tylko że Allegro te tzw, testy prowadzi i "nigdy" nie słucha naszych rad.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

No i miałam racje. Doszło do tego, ze nawet błędów nie ma sensu zgłaszać, bo celowo wszystko niszczą...

oznacz moderatorów

norekn
#8 Zapaleniec#

To wychodzi na to że kupię 50 filtrów do samochodu bez wyszukiwarki a po dobraniu właściwego oddam 49 

oznacz moderatorów

komad
#8 Zapaleniec#

Warunek, że cena filtra będzie min. 45 PLN, wtedy darmowy zwrotny Smart:)

oznacz moderatorów

norekn
#8 Zapaleniec#

Takie testy że sprzedaż części spadnie. szybciej pójde do sklepu stacionarnego i kupie w 2 min niż mam szukać w  na jednej stronie nr seryjnych, na nastepnej zamienników, i po godzinie na allegro znajde to co mnie interesuje  super ulepszyli.

oznacz moderatorów

komad
#8 Zapaleniec#

Brak tego filtra spowodował, że aby znaleźć odpowiedni numer części, jestem zmuszony wchodzić na Ucando i tam szukać, potem wklejam to do Allegro i wreszcie mogę dokonać zakupu. Wcześniej wpisywałem model auta i wszystko pięknie mi się pokazywało.

oznacz moderatorów

grzegorz1093
#7 Wielbiciel#

Czy nowa opcja wyszukiwania według marki samochodu to nieudana wersja testowa . I czy jest możliwość powrotu do poprzedniej wersji która działała. 

oznacz moderatorów