anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Domyślna płatność przez Płatności24 a nie PayU

Jerion
#9 Pomysłodawca#

Od kilku miesięcy mam problem gdyż przy wyborze płatności nie podpina mi już PayU a jedynie Płatności24. Ktoś powie co to za różnica... a jest kolosalna gdyż kupuję praktycznie wszystko na faktury a mam konto firmowe w Banku BNP Paribas.

PayU przenosi do okna logowania w BNP Paribas z wyborem czy konto prywatne czy firmowe.

Płatności24 przenosi od razu do logowania w BNP Paribas z konta prywatnego.

Efekt jest taki że nie jestem w stanie zapłacić za zakupy na allegro z firmowego banku a jedynie z prywatnego konta a firma mi oddaje pieniądze... chore i **piiip**yczne.

Dlaczego Płatności24 mają taki debilizm to nie wiem, ale dlaczego allegro nie umożliwia wyboru operatora płatności to się niestety domyślam... 

Więc pytanie jak to obejść lub kiedy allegro to wreszcie naprawi ???

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Jerion Skonsultuję Twoje zgłoszenie z odpowiednim zespołem. Wrócę tutaj z odpowiedzią. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Jerion
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi  i jak ? bo lipa jak była tak trwa nadal...

oznacz moderatorów

Jerion
#9 Pomysłodawca#

kolejny miesiąc a wy nie potraficie wypiąć lipnego operatora płatności24 i podpiąć payU ???

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Jerion Tu jest Allegro - na proste i potrzebne zmiany trzeba czekać latami i czasem się ich nie doczekać 🙃

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@Jerion  A nie prościej płacić Blikiem? Wtedy sam wybierasz, z którego konta wpisać kod.

oznacz moderatorów

Jerion
#9 Pomysłodawca#

nie interesuje mnie jakiś blik, logowanie wyłącznie do banku 

oznacz moderatorów