anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Doradca bez mojej wiedzy otwiera 2 dyskusje

Agent555
#17 Koryfeusz#

Wracam z pracy wchodzę na skrzynkę pocztową patrzę że są otwarte 2 dyskusje, okazało się że doradca bez mojej wiedzy i zgody otworzył mi 2 dyskusje. 

Doradca jeszcze wysłał mi maila który brzmiał tak "pozwoliłam sobie otworzyć 2 dyskusje" 

 

Oczywiście wyjaśniałem to na czacie dlaczego doradca otworzył dwie dyskusje.

Odpowiedź doradcy była taka

"Jeżeli Doradca uzna, że taka forma komunikacji będzie najlepsza w danym przypadku, może samodzielnie rozpocząć taką dyskusję. Nie jest do tego potrzebna zgoda Klienta.  

Jak można otwierać dyskusje bez wiedzy użytkownika 

photo_2023-04-20_08-07-21.jpg

Wysyłam zrzut ekranu. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Agent555 nie wiesz o co chodzi ?? ....... pomyśl .......pomyśl ..... no ...no ....no O KASĘ !!! , jeśli do transakcji jest czy była otwarta dyskusja jest większe prawdopodobieństwo ,że sprzedawcy nie zwrócą prowizji .

GENIALNY JESTEM PRAWDA ??>?            @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_                  

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Agent555 Jeszcze trochę i doradca będzie zatwierdzał aukcję przed wystawieniem > nie zaakceptuje > nie wystawisz > nie ma litości pod oliwkami

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Agent555  pisałeś i skarżyłeś się dla allegro na temat zakupów/sprzedawców 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

napisz mu że skoro nie jest stroną transakcji to nie będziesz z nim nic ustalał bo nie zawieraliście umowy kupna sprzedaży i nie ma nic do tego jak owa przebiega

oznacz moderatorów