anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Drożyzna na allegro

krejzole
#14 Krzewiciel#

Wyszukiwanie po EAN uświadomiło mnie jaka na allegro panuje drożyzna. Taki płyn na glony do fasad, tutaj 22 zl/l a w składzie budowlanym obok mnie 13 zł. I to wszystko wyszukałem dzięki użyciu Ean. Czyli do czegoś to się przydaje. Jak potrzebuje tego kilka litrów to lepiej kupić na miejscu po pierwsze duża oszczędność a po drugie kurier tego nie zniszczy.

Kiedyś allegro było dla mnie głównym sklepem ze wzgl. na niskie ceny ale aktualnie to przesada jak wszystko jest tu drogie.

oznacz moderatorów
122 ODPOWIEDZI 122

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Nie uważam, że to najtańszy produkt, ale ja bardzo je lubię i wśród wielu modeli na rynku, osobiście polecam. Faktem jest, że nie są szczególnie łatwo dostępne, ale to jest właśnie zaleta zakupów online. Mogę znaleźć wszystko to, czego szukam, bez wychodzenia z domu i marnowania mnóstwa czasu na poszukiwania w sklepach stacjonarnych.

Każdy z nas może dokonywać własnych wyborów, a to, że z Allegro korzysta już ponad 13 milionów Kupujących, jest najlepszą rekomendacją i dowodem, że coś ich jednak do nas przyciąga. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Wiem że korzysta duzo, ale pytanie ile więcej by mogło korzystać 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Zauważcie że sieciówki otwierają swoje punkty odbioru nawet w małych miejscowościach. Po co mam kupować proste części eksploatacyjne do samochodu na allegro, zamawiasz jedno przychodzi inne jakieś zamienniki, olej rozlany. Zachodzę albo dzwonię do punktu, kompetentny sprzedawca dobiera mi potrzebne elementy, po południu mam do odbioru.  Na allegro muszę cały dzień pisać ze sprzedawcą bo zadzwonić nie idzie co mi jest potrzebne, przysyła paczką co innego później muszę marnować paliwo żeby to odwieźć do paczkomatu na zwrot. Strata czasu, niedługo inni się przekonają że to się nie opłaca.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 mmmmmmmmmmm ... już sobie wyobrażam z jaką gracją się w nich poruszasz .

oznacz moderatorów

ARTURSSS
#9 Pomysłodawca#

Obniżcie prowizje!. 

Prowizja od sprzedaży 

Prowizja od promowanej sprzedaży 

Coraz więcej opłat. Ceny tylko będą rosły.

Jeszcze trochę i sami będziecie sprzedawać, większość sklepów zrezygnuje z wystawiania ofert. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ta "super cena" oznacza tylko, że jest to najtańsza oferta na allegro i absolutnie nie oznacza tego, że jest tańsza niż poza allegro.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@Knowhere Tego, że jest to najtańsza oferta na allegro też nie oznacza 😉

supercena.JPG

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

W takim razie super cena  to cena która zapewnia najlepszą prowizję.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vonNogay aby otrzymać oznaczenie "Super cena" nie wystarczy tylko najniższa cena. Spośród tych trzech ofert tylko ta jedna (która ma oznaczenie super cena) spełniała wszystkie warunki, które opisaliśmy tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@la_nika To jakieś takie źle przemyślane te warunki, bo jak widać bez tego znaczka można kupić nawet dychę (~25%) taniej.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere dziękujemy za Twoją sugestie, ale zapewniam, że były dobrze przemyślane przez zespół, który nad tym pracował 😉 
Dodatkowe warunki pozwalają zweryfikować czy jest możliwość zwrotu oraz darmowej dostawy, czy produkt jest nowy, a także jaka jest jakość sprzedaży sprzedającego, więc są to oferty, które w stosunku warunki oferty/cena są najatrakcyjniejsze. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@la_nika To nie była żadna sugestia, a spostrzeżenie wyciągnięte na podstawie wklejonego przez kogoś zrzutu ekranu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

musicsklep_pl
#12 Orędownik#

Ale Wasz zespół nie przewidział tego co piszą wcześniej, ze z powodu Waszych kosztów i prowizji ceny produktów u Was są i tak generalnie wyższe niż na portalach konkurencyjnych, lub sklepach stacjonarnych.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@la_nika 

Oznaczenie SUPER CENA przyznamy ofertom, które spełnią wszystkie poniższe warunki:

  • najniższa cena na Allegro - ten warunek będziemy sprawdzać kilka razy dziennie

dziękuję, dobranoc

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pinsplash  Dodam jeszcze jako ciekawostkę :

Oznaczenie SUPER CENA przyznamy ofertom, które spełnią wszystkie poniższe warunki:

  • przedmiot nowy (za wyjątkiem kategorii, w których parametr “stan” jest niedostępny)

A tymczasem u mnie :

https://allegro.pl/oferta/dybuk-marek-swierczek-9984358891

😄

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Bry! bo Ty chody jakieś masz....

ps Czy tylko ja nie mogę wstawiać emoteK?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pinsplash Bry !

  Emotki dawno już wcięło, ręcznie trza  😛

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pinsplash Nie tylko Tobie, jakoś tak od tygodnia https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pogadane/o-wypowiadaniu-si%C4%99/m-p/244271/highlight/true#M5989 moderacja to sprawdza😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

SUPER CENA od początku wydawała mi się podejrzana - jak coś kupuję - zapala mi się czerwona lampka.

oznacz moderatorów

szejk-gmbh
#13 Ambasador#

@majster_man 

Super Cenę to zapłacił właściciel tej aukcji za taką promocję 🙂

----------------------------------
Sprzedawca Twój wróg!
oznacz moderatorów