anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Client:105561702
#8 Zapaleniec#

witam,czy moze mi ktos pomoc w znalezieniu drukarki,dobrej drukarki HP ktore sa kompatybilne z tuszami 364 i wysylka za granice. dziekuje za pomoc

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:105561702, mam nadzieję, że społeczność Gadane tu pomoże. 🙂  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

Co to jest za numer 364 ? To jest pełny nr tuszu ? I jeszcze czy to jest tusz czy toner ? Jak będę znał więcej danych to może jutro będę miał więcej informacji.

oznacz moderatorów
Client:105561702
#8 Zapaleniec#

To jest nr tuszy 364 ktore uzywa sie do drukarek HP. Ponoc slyszalam ze juz nie ma ich w sprzedazy. Ale czy napewno?

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:105561702 Wpisz w guglu " hp 364" > wyskoczy Ci kilkadziesiąt stron z tymi tuszami. A opd linkiem https://allegro.pl/oferta/5x-tusze-do-drukarki-hp-deskjet-3520-3070a-364xl-6965178613?utm_feed=3dca5... masz ofertę, gdzie sa podane modele drukarek do jakich pasują w/w tusze. Powodzenia.

oznacz moderatorów
Butiktalulla
#13 Ambasador#

Cześć - cykl życia drukarek na tusze nr 364 już wygasł dawno.

Pozostaje albo używka albo szukać "leżaków" magazynowych.

Sprzedawca ten ma w ofercie parę drukarek jakie Cię interesują np.  

HP PHOTOSMART B210A

https://allegro.pl/kategoria/drukarki-i-skanery-drukarki-atramentowe-i-laserowe-260347?string=HP%20P...

Wprawdzie nie udostępnia wysyłek za granicę - ale warto spytać bo raczej nie ma z tym problemu poprzez Allegro 🙂 

oznacz moderatorów
Client:105561702
#8 Zapaleniec#

Dziekuje bardzo za pomoc. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@Client:105561702  Znam z doświadczenia dwa modele:

- HP Photosmart 109a - członek rodziny posiada, jest bardzo dobra,

- HP Photosmart 110a - sam posiadałem, również bardzo dobra.

Powyższe modele mają już swoje lata, ale wydają się być nie do zajechania - 109a drukowała dla dwójki małych dzieci podczas nauczania zdalnego, więc była baardzo intensywnie ekspoatowana, a mimo to nie sprawiła żadnego problemu.

Są różne warianty tych dwóch modeli (litera przy numerze w nazwie), ale nie wiem dokładnie czym się różnią. Pewnie jakimiś ekstra funkcjami typu wi-fi czy bluetooth.

oznacz moderatorów