anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dwa razy zapłaciłam za zamówienie, co teraz?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Anix29
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Witam. Zamawiałam karmę dla papug, poprosiłam szwagierkę aby zrobiła mi przelew internetowy, przy okazji zamawiała coś sobie i przez pomyłkę zapłaciła dwa razy na konto PayU ale na jednej z transakcji było inne IdT. Sprzedawca karmy dostał pieniądze 92.05 zł. A drugie tyle gdzieś zaginęło. Jak odzyskać te pieniądze i do kogo się z tym zwrócić. Zaznaczam że na jednej i drugiej transakcji wszystkie dane były jednakowe tylko różniły się IdT. Proszę o pomoc, dziękuję.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Anix29 metodą płatności był przelew tradycyjny, w taki wypadku zdublowana płatność powinna wrócić na konto lub (jeśli płatność była dokonana w placówce banku lub poczty) na konto techniczne banku. 
Prześlij proszę na adres spolecznosc@allegro.pl potwierdzenia obu płatności, wówczas będę mogła skonsultować sprawę z operatorem płatności. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Anix29
#9 Pomysłodawca#

Wysłałam dwa załączniki

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Anix29 dziękuję! Jedna z tych płatności powinna wrócić na konto, z którego przelew został wysłany w ciągu 3 dni roboczych. Gdyby tak się nie stało, daj proszę znać 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Anix29
#9 Pomysłodawca#

Dobrze.Dziękuję bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie 

oznacz moderatorów