anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwne problemy z licytacjami na allegro

visage_wave101
#8 Zapaleniec#

 

Witam.

Mam problem z dwoma licytacjami od jednego sprzedawcy na zwykłym allegro.

Konkretnie za każdym razem jak podbijam cenę do np.24,99 to za każdym razem pokazuje, że moja oferta została przebita o 50 groszy.

przykładowo daje kwotę: 24,99 i za każdym razem jak podbijam na tych dwóch aukcjach (podbijałem już z 5 razy) to pokazuje ofertę o 50 groszy wyższą 25,49. Zależy mi na tych produktach a ciężko mi przez to obecnie spróbować te aukcje wygrać. 

linki tych aukcji to: 

https://allegro.pl/oferta/hubert-kah-mit-kapelle-meine-hohepunkte-mit-rosemarie-15701751584

https://allegro.pl/oferta/hubert-kah-mit-kapelle-ich-komme-15701763036

a co ciekawe jakimś cudem gdy podbijam te oferty to moja oferta która jest niższa o 50 gr. jest późniejsza od oferty wcześniejszej która ma zawsze 50 gr. więcej od mojej

Podsyłam screeny dokładniej opisujące ten problem (moja oferta to zawsze oferta nick v…1)

IMG_4123.png

IMG_4124.png

 Proszę o szybką odpowiedź. Z góry   dziękuje!

 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@visage_wave101 To całkowicie normalne. Widocznie ktoś złożył wyższą ofertę wcześniej. System nie pokazuje maksymalnej kwoty, jaką ktoś zaproponował, lecz minimalną wygrywającą. Dlatego przebija Cię o minimalne postąpienie. Przy niskich kwotach jest to 05 groszy, potem z 1 zł, 2,50, 5,00 itd,

oznacz moderatorów

visage_wave101
#8 Zapaleniec#

A jak zawsze gdy podbijam ktoś automatycznie podbija o 50gr. i pokazuje mi że zostałem przelicytowany automatycznie o 50gr to to jest normalne? Za każdym razem jak podbijam te dwie aukcje to wlaśnie automatycznie moja oferta jest podbijana o 50gr. za każdym razem od tego samego sprzedawcy. Kiedyś często licytowałem i nie miałem takiego problemu. To za każdym razem idzie z automatu.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@visage_wave101 tak to normalne, gdy licytujący wpisze maksymalną kwotę, to system automatycznie będzie przebijał inne oferty o kwotę postąpienia. 
Kwota postąpienia to kwota, o którą musisz powiększyć najwyższą aktualnie ofertę kupna, aby przebić ją w licytacji. Podajesz maksymalną kwotę, jaką zgadzasz się zapłacić za przedmiot. Następnie system automatycznie określa, o ile większą kwotę trzeba zaoferować, aby przebić Twoją ofertę.
Kwota postąpienia dla przedmiotów z aktualną ceną 1–24,99 to 50 gr. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów