anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwny komunikat w apliakcji

nsJakuLeh
#7 Wielbiciel#

Wyskakuje mi taki komunikat przy próbie odbiorze 5 monet jak bym nie był w aplikacji.

zrzutkazrzutka

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nsJakuLeh  masz najnowszą wersję aplikacji i spełniasz warunki, więc to rzeczywiście dziwne. Nie udało mi się powtórzyć błędu, dlatego konsultuję tą sprawę z działem technicznym, wrócę z odpowiedzią, gdy tylko ją otrzymam. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

nsJakuLeh
#7 Wielbiciel#

Proszę również sprawdzić czy działa poprawnie polecenie aplikacji za 5 monet bo poleciłem również nową osobę która kupiła papier toaletowy, który kosztował ponad 10 zł bez kosztów dostawy a monet nie widzę nadal po 48 godzinach.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nsJakuLeh otrzymałam informację, że jest to problem dotykający niektórych osób korzystających z aplikacji. Pracujemy nad usprawnieniem mechanizmu przyznawania monet. Na tę sytuację jest jeden sposób, aby mechanizm zadziałał poprawnie. Należy ubić aplikację (nie wystarczy wyjść, trzeba ją całkowicie usunąć) i spróbować ponownie. Po ponownym uruchomieniu sprawdź proszę czy monety (również za polecenie, o którym pisałeś) zostały przyznane. Daj proszę znać czy to pomogło!   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

nsJakuLeh
#7 Wielbiciel#

Monety  na start odebrałem w starszej wersji aplikacji v6.87.0, po usuwaniu i instalowaniu od nowa nie pomogło,  czyli po mojemu to wdał się jakiś błąd w najnowszej wersji i pewnie dotyczy to również polecania aplikacji ale nie jestem pewien. 

oznacz moderatorów

nsJakuLeh
#7 Wielbiciel#

@la_nika 

Co ciekawe to nikt nie wie z allegro, że są jakieś problemy.Wszyscy twierdzą, że to wina polecających.

Ty jedynie jak nie robot podeszłaś do problemu.

Nie wiem już teraz na czym polega tak na prawde ta promocja.

 

oznacz moderatorów