anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Edycja opinii produktu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

Mam do Pani, Pana bardzo nietypową sprawę 😉

Pisałam opinię dot. kupionego przeze mnie stojaka na nuty. W połowie pisania omyłkowo kliknęłam przycisk i tekst niedokończony się opublikował. Mogę go w jakiś sposób dokończyć? 

Głupio mi zostawić niedokończoną opinię.

Mogę prosić o pomoc? @nat_not , @msniezek , @la_nika 

Wiola
oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Wioletta2701 Niestety nie możesz edytować wystawionej już opinii. Być może możliwe będzie jej usunięcie i umożliwienie Ci jej ponownego dodania. Skonsultuję tę sprawę i wrócę do Ciebie z informacją.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Jak to "Być może możliwe będzie jej usunięcie i umożliwienie Ci jej ponownego dodania"

Zawsze czytałem że kupujący może usunąć i w ciągu 90 dni wystawić mi pomownie komentarz, a teraz nagle nie może?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@DECO-MASTER Tu nie chodzi o ocenę sprzedającego, tylko opinię o produkcie

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

No dobrze, nie wiedziałem, ale co to zmienia?

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@nat_not Będę bardzo wdzięczna, bo uznałam, że warto napisać o produkcie nieco więcej, by zachęcić innych do kupna, bo ten stojak na nuty naprawdę jest wart swej ceny i bardzo stabilny. Wiem, ma sporo pozytywnych opinii, ale niech ma jeszcze jedną 😉

Wiola
oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Pomóż ludziom dobrej woli. !!

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@DECO-MASTER Trwa konsultacja z pracownikami. Dajmy Pani Natalii odrobinę czasu 😉

Wiola
oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Dobrze, poczekajmy, tylko to nie jest pierwszy przypadek, a na pewno były ich tysiące. Co trzeba konsultować? Dziwne.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Jakby to dotyczyło opinii jakiegoś produktu ze sklepu all to pewnie by poszło szybciej.

oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

O, nawet by można było 5 razy pochwalić (w międzyczase)!

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@mwmonety  Szkoda, że opinii podobnież, jak postu nie można do określonego czasu edytować. Każdemu zdarza się literówka, pomyłka, a komentarz pisałam ze smartfona doszło w moim przypadku do omyłkowego naciśnięcia przycisku "publikuj".

Wiola
oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Wioletta2701 Z postem to drobiazg, bo można pod spodem napisać drugi, sprostować.

Opinii nie wolno zmieniać!

Poglądów nie wolno!

Bóg wie czego jeszcze.

Jest tylko jedna, jedynie słuszna droga!

Nie dawno w jakimś poście zamieściłem nazwę (pełną) wielkiej rzeki w Ameryce Południowej. Nazwa przypadkiem bardzo podobna do wielkiego konkurenta.

Automatycznie z mojej nazwy rzeki powstała piip*ka. Myślałem że padnę ze śmiechu.

Bocie allegrowy: wielka rzeka w Brazylii nazywa się **piiip**KA.

Pewnie będzie to samo, ale sprawdzę 😂

EDIT: No i wszystko jasne jak widać.

Może by tak spece z Allegro do szkoły poszli, tosz to podstawówka.

Masakra!

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@DECO-MASTER Wiem, to samo robią na lokalnym portalu dwóch miejskich gazet. Napiszesz cham, dostajesz ch.., napiszesz kocham dostajesz ko...., piszesz syf dostajesz s.. i tak robią z wieloma innymi nieobelżywymi słowami 😕

Głupio wychodzi, bo ustawiają dziwne i od czapy algorytmy.

Co do opinii, nie chciałam niczego zmieniać, tylko ją dokończyć, bo w międzyczasie ją nieopatrznie opublikowałam 😞

Wiola
oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Wioletta2701 I to jest bardzo poważny problem. Ja chciałbym zmienić zdanie w jakimś temacie, na przykład ze względu na nowe argumenty, które mnie przekonują i uważam że są słuszne, ale nie mogę, bo już swoje powiedziałem, przypadkiem , czy nie. Debilizm.

oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Jakowosz nazwa rzeki w Brazylii w nowych atlasach geograficznych , zmieniona na Pipka, wydaje się zaskakująca. Nie wiem co Brazylia z tym pocznie🤣

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@DECO-MASTER Biedna Brazylia, cóż, będzie Ąmazonka 😉 Może tak przejdzie bez wypipczania 😛 

Wiola
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DECO-MASTER doceniam humor Twojego wpisu, ale natknęłam się na tą wiadomość już w kilku wątkach dziś i to już jest totalnie nie na temat. Nie jest tajemnicą, że cenzurujemy niektóre słowa np. wulgaryzmy lub nazwy konkurencyjnych serwisów, jest to napisane w Regulaminie społeczności, więc nie powinno budzić Twojego zdziwienia i wątpliwości co do naszych geograficznych kompetencji, działa tutaj maszyna, która wyłapuje konkretne słowo. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Literka Ą na początku i już dobrze.

Nie ośmieszajcie się, proszę. **piiip** jakoś przegaiła maszyna. 😀

Wiem, że automat, ale to niczego nie tłumaczy.

Przytyk z wykształceniem był po to, aby ktoś zareagował.

EDIT u mnie nie przegapiła. A np. LOX przejdzie?

No 😂

Wiem, że nie na temat. Jestem po prostu złośliwy.🤣

 

oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

tak poważnie, to podkreślić chcę co wcześniej napisałem:

"Ja chciałbym zmienić zdanie w jakimś temacie, na przykład ze względu na nowe argumenty, które mnie przekonują i uważam że są słuszne, ale nie mogę, bo już swoje powiedziałem, przypadkiem , czy nie. Debilizm."

Nawet w sądzie ludzie mają prawo zmieniać zeznania.

Na Allegro wyrok zapada i koniec.

oznacz moderatorów