anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Edycja opinii produktu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

Mam do Pani, Pana bardzo nietypową sprawę 😉

Pisałam opinię dot. kupionego przeze mnie stojaka na nuty. W połowie pisania omyłkowo kliknęłam przycisk i tekst niedokończony się opublikował. Mogę go w jakiś sposób dokończyć? 

Głupio mi zostawić niedokończoną opinię.

Mogę prosić o pomoc? @nat_not , @msniezek , @la_nika 

Wiola
oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Jak widzę, wcześniejszy mój wpis wszamało magicznie.

Ponawiam (wiem, że jestem niewygodny)

Mimo całej toczonej dyskusji, nie otrzymaliśmy odpowiedzi na tytułowe pytanie.

Tym razem klepię screen, żeby nie było...

oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Jeszcze chwila i będę się musiał z wami pożegnać😀

oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

No tak. Moje talenty kabaretowe zostały docenione, natomiast odpowiedzi na tytułowe pytanie, jak nie było tak nie ma. Niedoczekanie nasze.

Wyrok się uprawomocnił. Żenada.

Już tyle razy podgryzam za łydki ten szacowny portal, że pewnie za chwilę moja klatka zostanie zamknięta 😁

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DECO-MASTER nie jestem pewna, czy określenia typu "mafiollegro" czy sugerowanie, że Allegro "rozbije sobie ryj" można zakwalifikować jako talenty kabaretowe. To prawdopodobnie rzecz gustu, natomiast tutaj na taki sposób mówienia o kimkolwiek czy do kogokolwiek nie pozwalamy. Tak samo, jak na wprowadzanie w błąd ("Allegro chce wykopać małych sprzedających"). Tytułem wyjaśnienia - za to właśnie miałeś krótkiego bana.

Twój wkład na Gadane jest często merytoryczny - mam nadzieję, że taki będzie zawsze. Nie musi to oznaczać, że masz przestać być krytyczny wobec Allegro - po prostu niech Twoja krytyka będzie bardziej rzeczowa i mniej grubiańska. A jeżeli wygłaszasz swoje opinie, wyraźnie je oznacz (np. słowami "moim zdaniem"), żeby nie zostały wzięte za fakty.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Wybacz, ale teraz Ty piszesz nie na temat.

Nie wypieram się swoich słów bynajmniej.

Przywołujesz moje wypowiedzi bez powiązania z tematem, ponadto "wykrojone" z kntekstu. Szanuję Twoją pracę, ale nie pozwolę szargać mojej i mojej załogi. Napisałem co myślę i to mój problem, a nie, że Allegro się wstydzi za mnie.

Nikogo nie zamierzam obrażać

Z poważaniem wobec pracowników Allegro

Chętnie bym się tu podpisał, ale nie przejdzie.

 

oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

P.S. Nie udzielam się tu bynajmniej dla zabawy.

Sam szukam wyjaśnień.

Wiele osób ma konstruktywne porady, a na ile potrafię, staram się też pomagać, chćby przez wywołanie moderatorów Społeczności w sytuacji koniecznej.

Kiedy doradzam, to nie jest moja opinia (podpieram się przepisami). Kiedy krytykuję, jest to moja opinia. Kiedy pytam, to znaczy że nie wiem i chciałbym wiedzieć. Trudne?

Sądzę, że niewielu ma problem z rozróżnieniem.

To nie sala sądowa.

 

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@la_nika Pani Moniko, czy udało się Pani coś konkretnego ustalić? Nie zależy mi na usunięciu opinii, chcę ją tylko dokończyć, bo głupio wyszło, że nieopatrznie opublikowałam opinię bez jej dokończenia.

Wiola
oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

No. Jak zniknął tak wrócił. Dziwne,

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Wioletta2701 Znalazłem 😄 do końca roku wprowadzą taką opcję

Możliwość edytowania opinii o kupionym przedmiocie 

oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

DarkStoorM O super, poczekajmy cierpliwie🤣

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@DarkStoorM Dziękuję za link 😊 Właśnie zadałam tam pytanie odnośnie edycji wystawionego już komentarza. Zobaczymy, jak będzie 😊

Wiola
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Wioletta2701 Przepraszam, że musiałaś długo czekać. Dostałam informację, że możemy usunąć Twoją opinię, ale nie będziesz miała możliwości jej ponownego dodania. Czy w tej sytuacji wciąż chciałabyś to zrobić?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@nat_not Nic się nie stało 🙂 W takim razie proszę opinii nie usuwać. Najważniejsze napisałam, tylko nie dokończyłam 😉 Dziękuję za pomoc 🙂

Wiola
oznacz moderatorów