anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Filtry - Kolekcje - Pomroczność jasna tfurcuf zmian??

pinsplash
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  W jaki sposób po tych rewelacyjnych zmianach mam wyszukać w: Kolekcje i sztuka - Kolekcje - Medale i Odznaczenia - Odznaki , odznaki przedwojenne lub z okresu PRL? Były podkategorie, które znieśliście ale nie ma w zamian filtrów ! Mam szukać w kilkuset nowych pozycjach??  Sugestia na przyszłość : NIE piszcie "zdecydowaliśmy się uprościć..." tylko " zdecydowalismy się pogorszyć ...(wstaw dowolne : wyszukiwanie, warunki sprzedaży itp itd..)"

 

 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Hej, dzięki za te uwagi. Zgłoszę to, gdzie trzeba. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Dostałem dzisiaj poniższe powiadomienie. Naprawdę uważacie że ktoś z kupujących będzie się przez to przebijał ??? Po to były podkategorie. Zabijacie i Sprzedaż i Kupno!! @kostas11 @kolekcjoner88 @Enigma45 - tak niszczy się "kolekcje"

zobacz 3383 nowo dodanych ofert w Twoich 3 ulubionych wyszukiwaniach

 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash musisz zacząć korzystać z filtrów ale to za jakiś rok jak sprzedawcy pouzupełniają parametry 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 ale w tym własnie problem, ze nie przeniesli podkategorii do filtrów. Po prostu je zlikwidowali.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash faktycznie próbowałem wystawić odznaczenie i są tylko 4 parametry 😞

No to musisz teraz pomóc allegro naprawić co popsuli 🙂 masz pod filtrami taki magiczny guziczek 😄

Zrzut ekranu 2024-03-20 090341.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ciekawe co jeszcze potrafią wymyślić byśmy sami musieli się z tego allegro wycofać . Kupować coś do swojej kolekcji dawno tu przestałem bo coraz trudniej coś fajnego w dobrej cenie znaleźć . Sprzedaż też stała się mało opłacalna i nawet pozycje wystawiane z wyróżnieniem często sprzedają się poniżej ceny jaka daje choćby minimalny zysk. 

oznacz moderatorów

kajar001
#9 Pomysłodawca#

@pinsplash @ko_alka

 

Pani Olu i co udało się zdziałać w tej sprawie.

Może Pani mi podpowie ja wśród 16 tys pozycji w Kategorii Odznaki wyszukać te które są z przed roku 1939?

Bo zlikwidowaliście kategorię do 1939, gdzie bylo 200-300 przedmiotów. Teraz w "śmietniku" jest 16 tys. aukcji.

Proszę podpowiedzieć jak mam wyszukać te aukcje z odznakami do 1939 roku.

Dotyczy:

Kolekcje i sztuka - Kolekcje - Medale i Odznaczenia - Odznaki

 

oznacz moderatorów