anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Formularz zwrotu

znakomity88
#1 Nowicjusz#

Witam,

w opcjach kupione -> szczegóły nie mam Formularza zwrotu. Jak to aktywować?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@znakomity88 Jeśli minęły dwa tygodnie - masz informację że upłynął czas na zwrot towarów z tego zamówienia. Nie aktywujesz.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@znakomity88

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ znowu nicki po @ się popsuły?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pinsplash Tak jest od wczoraj, podobno "ulepszają" forum. Lepiej, żeby nie "ulepszali", bo oczywiście będzie gorzej, jak zwykle.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96  strach się bać co "ulepszą"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pinsplash Działają. Już przez chwilę mignęła mi zupełnie inna strona z zadanym pytaniem i innym sposobem udzielenia odpowiedzi, inaczej opisane przyciski, nieco inne funkcje itp. Jak dla mnie, na pierwszy rzut oka, gorzej. Nie mogę wypraktykować, ponieważ pojawiło się to na moment, mam nadzieję, że nie wróci.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96 - już jest problem ze wstawieniem zdjęcia innocent. I te beznadziejne emotki. @_HolaOla_ @msniezek - Wy tak na poważnie to chcecie rozwalić?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@znakomity88 Nie da się tego aktywować. To sprzedawca musi udostępnić warunki zwrotów, aby formularz był dostępny. Jeśli to zakup od firmy, masz prawo do zwrotu w ciągu 14 dni od otrzymania towaru, nie musisz tego robić przez formularz zwrotu.  Wyślij sprzedawcy mailem informację o rezygnacji i odeślij towar.

oznacz moderatorów