anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mogę znaleźć historię moich kuponów?

MAMY ROZWIĄZANIE!
losiu6600
#8 Zapaleniec#

Po reklamacji butów dostałem zwrot pieniędzy na kartę podarunkową. W międzyczasie robiłem sporo zakupów płacąc również kuponami i teraz nie wiem czy zwrot już nastąpił. Czy jest jakiś wgląd w historię?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
losiu6600
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za odpowiedź. Oczywiście zaglądałem tam ale nie było inf. Pojawiła się dopiero dziś po godz.14.00. Może byłem zbyt niecierpliwy. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@losiu6600 tak otrzymałeś zwrot za reklamowane zamówienie nr 1575bbe0-dcb6-11ee-9be9-2178f6bdfc15, kupony odnowiły się na Twoim koncie i wykorzystałeś je w zamówieniach 1908c3c0-e142-11ee-9631-05df659a81eb, 9b5558b0-2a40-11ef-a2e2-b9b2dfe7c7fe, 6b9774e0-2a46-11ef-a253-ed5974a13ad3. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
losiu6600
#8 Zapaleniec#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  Dziękuje za rzeczową i profesjonalną odpowiedź. Informacja pojawiła się  też u mnie na koncie. Może byłem zbyt niecierpliwy albo Allegro zapomniało poinformować o tym fakcie. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@losiu6600 dziękuję i miłego dnia! 🌞 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
losiu6600
#8 Zapaleniec#

A jeżeli mógłbym prosić o jeszcze jedną informację to proszę powiedzieć mi czy istnieje jakaś historia kuponów tak jak ma to miejsce z monetami? Tam jest pełna historia przyznawania i zamiany na kupony. Natomiast w sekcji KUPONY nie ma takiej historii.

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@losiu6600 nie ma takiej historii kuponów, ale w razie wątpliwości, my możemy to sprawdzić. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
losiu6600
#8 Zapaleniec#

Dziękuje.

oznacz moderatorów