anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie się podziała zakładka Lista moich kart i kont

MAMY ROZWIĄZANIE!
TATLOK
#15 Entuzjasta#

Ciekawe, że jeszcze kilka dni temu zakładka z listą kart podpiętych do konta Allegro była dostępna w ZAKUPY-> Allegro Finanse.

Po przeczytaniu artykułu o kradzieży z karty podpiętej do konta Allegro jednego z użytkowników, postanowiłem usunąć kartę, a tu zdziwienie - zakładki, której jeszcze kilka dni temu była - NIE MA!

Jak mam usunąć przypisaną, debetową kartę do konta Allegro? 

 

Czy to artykuł z wczoraj, wpłynął na decyzję Allegro?

https://subiektywnieofinansach.pl/wlamanie-na-konto-allegro-w-tej-sytuacji-nie-pomoga-ani-sms-y-ani-...

 

2020-12-24 (2).png

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Vryko
#18 Luminarz#

I jak zwykle, jak się coś złego dzieje - Allegro robi wszelkie działania cichcem, żeby przypadkiem klienci się nie dowiedzieli. Bo może powstać (ja wiem, że kolejna z wielu, ale przeciętny kupujący już nie) rysa na "nieskazitelnym" wizerunku Serwisu, a kupujący mogą się dowiedzieć, że ich pieniądze wcale nie są takie bezpieczne jak Allegro twierdzi. Ciekawa jest też sama odpowiedź Allegro na problem, choć w sumie tradycyjna - "Okradli Cię? Radź se sam".

Ten kolos chwieje się coraz bardziej, mam wrażenie. Stąd zapewne te rozpaczliwe próby naprawy wizerunku, poprzez m.in (tak wiem, pisałem już o tym) uruchomienie Gadane, parę lat po tym, jak wypi.er.daczono stąd cała gigantyczną społeczność na bruk, po prostu debilnie zamykając Cafe. 

A jaj spokojnie, od kilkunastu lat czekam, aż im się podwinie noga na tyle, że już się nie podniosą do dawnego poziomu. Bo może to spowoduje, że zaczną w końcu szanować tych, z których mają zyski - sami kupujący bowiem gie dla nich zarobią, jak nie będą mieli u kogo kupować.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

@Knowhere Dziękuję za linka, dotychczas wchodziłem tam z linku na boxie, tak jak przedstawił to autor artykułu. Zdziwiłem się po prostu, że go nie ma i to następnego dnia po publikacji. 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@TATLOK No bo ostatnio przenieśli to tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto
Dlaczego? To już pytanie do allegro. Kto wie, może zależy im na tym, żeby jak najtrudniej było dotrzeć do zakładki, w której można odpiąć kartę (bo w takim przypadku np. smart nie będzie sam się odnawiał co miesiąc).

PS Swoją drogą, to już w zeszłym tygodniu zauważyłem, że karty wyparowały z zakładki, w której wcześniej były razem z kontami.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów