anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie zgłaszać błędy / sugestie nowych funkcjonalności?

atwatson
#1 Nowicjusz#

Witam,

Od dłuższej chwili próbuję zgłosić sugestię zmiany (a właściwie to się kwalifikuje do błędu) jednej z funkcjonalności Allegro. Czy ktoś się może orientuje w jaki sposób można to zrobić?

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@atwatsonkażdą sugestię możesz dodać również tutaj, na Gadane. Chętnie zajmę się sprawą i przekażę ją do odpowiedniego działu. Jeśli masz do czynienia z błędem, opisz go proszę możliwie najbardziej szczegółowo (pomocne będzie dodanie np. zrzutu ekranu).

W kwestii merytorycznych uwag dotyczących funkcjonalności serwisu, zachęcam Cię do skorzystania z zakładki Zgłoś swój pomysł. Rozpatrzymy pomysły z największą liczbą głosów. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

coyote85al
#7 Wielbiciel#

A ja chętnie dopytam, gdzie zgłaszać błędy, np. błędy w wyświetlaniu/sortowaniu wyszukanych ofert - chciałem zgłosić, znalazłem tylko bug bounty, ale to nie ten kaliber problemu 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@coyote85al Możesz opisać go tutaj, na pewno to sprawdzimy i przekażemy do właściwego zespołu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

-kodziak-
#7 Wielbiciel#

Cześć, znalazłem błąd w działaniu strony, nie chciałbym go jednak pokazywać globalnie, gdyż może zawierać moje dane osobowe. Na jaki adres @ mogę wysłać screen i link ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@-kodziak- Możesz wysłać zgłoszenie na spolecznosc@allegro.pl.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

SztukaBiznesu
#7 Wielbiciel#

Po ostatnich zmianach w zakładce mój asortyment jest u mnie taki błąd, że nie można filtrować ofert na podstawie etykiet. Wybór etykiety nie powoduje, że wyświetlają się oferty, do których określona etykieta została przypisana, lecz wyświetlają się oferty ostatnio dodane. Czy ktoś ma jeszcze taki błąd? Sprawdzałem na dwóch przeglądarkach i to samo. Mnie to trochę utrudnia pracę z ofertami, ponieważ miałem je pogrupowane właśnie przy użyciu etykiet — właściwie ta funkcja teraz nie działa.

oznacz moderatorów

ZeSmakiemCom
#7 Wielbiciel#

Ciekawa rozmowa z allegro:

Dzień doby.
Chcę wystawić przedmiot spersonalizowany.
Którą opcję w ustawieniach zwrotów zaznaczyć ograniczając prawo do zwrotu?

09:22

Już wyjaśniam.
Jest tam dostępna opcja "Rzecz wyprodukowaną na indywidualne zamówienie kupującego, według jego wytycznych."

09:23

Dziękuję za wyjaśnienie.
Wszystko jasne.

09:24

Dziękuję


Cytat z dyskusji:

Produkt, który został wykonany na indywidualne potrzeby Kupującego np. z dodanym logo, napisem przedstawionym przez Kupującego jest produktem spersonalizowanym, którego nie można zwrócić. Widzę, że Kupujący nie podawał w zamówieniu takich informacji, więc w tej sytuacji Sprzedający powinien przyjąć odstąpienie. ZeSmakiemCom, proszę o zwrot pieniędzy poprzez Allegro Finanse lub załączenie potwierdzenia zwrotu pieniędzy na konto Kupującego. Proszę ustalić z Kupującym szczegóły ponownego odesłanie obrazu.

Allegro, kiedy zostanie poprawiona edycja zwrotów?
Na etapie  prośby od sprzedających czy dopiero na wniosek UOKiKu?

oznacz moderatorów

alleZegar
#1 Nowicjusz#

Allegro określa w jaki sposób opisać ograniczenie prawa do zwrotu i później samo uznaje taki zapis za wadliwy.
Na szczęście allegro nie może wydawać wyroków sądowych....

oznacz moderatorów

ModneObrazy_com
#9 Pomysłodawca#

Może UOKiK pomoże.

oznacz moderatorów

ObrazyDoSalonu
#7 Wielbiciel#

Stawiam, że w końcu allegro umożliwi sprzedającym i kupującym zrozumiały zapis.
Miejmy nadzieję, że prawnicy allegro staną na wysokości zadania.
UOKIK jest zainteresowany sprawą - czeka na ruch ze strony allegro. Część sprzedawców również. Kupujący z kolei nie mogą zrozumieć dlaczego jakieś dziady nie przyjmują zwrotów...

oznacz moderatorów

AlleNaklejki
#1 Nowicjusz#

A na tą chwilę: Przynajmniej sądy nie nie będą się nudzić...
🙈🙉🙊

oznacz moderatorów

maluch112
#7 Wielbiciel#

Od jakiegoś czasu nie jestem w stanie opłacić zakupów przelewem z banku (Alior). W transakcji pojawia się informacja: "Płatność nieudana. Płatność została anulowana. Ponów płatność - użyj tej samej lub innej metody płatności." Na stronie banku dostaję komunikat, że transakcja została autoryzowana po czym przekierowuje mnie na stronę allegro. Środków nie pobiera z konta. Jakiś czas temu przy 2 - 3 próbie się udawało, teraz zdaje się nie działać permanentnie... Na innych serwisach nie zaobserwowałem żadnych problemów z płatnościami tą samą metodą.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@maluch112 spróbuj rozpocząć od wyczyszczenia plików cookies oraz pamięci podręcznej i sprawdź, czy takie same problemy występują w innej przeglądarce. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

maluch112
#7 Wielbiciel#

Problem występuje mimo czyszczenia ciasteczek oraz na innych komputerach i przeglądarkach. W widoku po przekierowaniu ze strony banku wyświetla się komunikat:

maluch112_0-1704625398293.png

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@maluch112 w takim razie poproszę o zrzuty całego Twojego ekranu (wraz z widoczną datą i godziną oraz adresem przeglądarki) krok po kroku w co klikasz. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

maluch112
#7 Wielbiciel#

Opłaciłem już inną metodą. Mam za to daty i nr niedanych płatności:

07.01.2024, 11:37:53 - 90f352b5-ad48-11ee-b322-c5b00edcf7f3

07.01.2024, 11:52:30 - c4d9146c-ad4a-11ee-bc9f-6dc899fc7895

07.01.2024, 12:08:04 - 9b86dad5-ad4c-11ee-bc9f-6dc899fc7895

07.01.2024, 12:16:29 - 33ff562f-ad4e-11ee-a7ce-eb002855d8ad

07.01.2024, 12:45:57 - 514601a2-ad52-11ee-aa20-dfda57582f36

07.01.2024, 12:47:10 - 7d1c8a99-ad52-11ee-aa20-dfda57582f36

Proszę przekazać do działu technicznego, który będzie miał dostęp do logów tych transakcji.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@maluch112 te dane nam niestety nie wystarczą, więc jeśli sytuacja powtórzy się w przyszłości, poproszę o zrzuty, o których pisałam wyżej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

maluch112
#7 Wielbiciel#

Poproszę jakiś kanał "nie publiczny" na który mógłbym podesłać.

oznacz moderatorów