anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie znajdę historię licytacji którą wygrałem?

MAMY ROZWIĄZANIE!
maatzey
#8 Zapaleniec#

Troszkę już się gubię, bo dawno nie licytowałem, ale teraz mi się przytrafiło i wygrałem, ale chciałbym zobaczyć jakie były poszczególne oferty itp i ... szczerze nie mam pojęcia jak to zrobić, nie wiem gdzie. W moich zakupach widzę informacje o wysyłce, o płatności ale w ogóle nie znajduję faktu, że to była licytacja, ile ofert itp

Ktoś podpowie?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@maatzey To było zwykłe Allegro, czy Allegro Lokalnie?

Na zwykłym wejdź w Moje zakupy, kliknij tytuł wygranej licytacji i na samym dole strony masz oferty kupna z datami złożonych ofert i cenami.

oznacz moderatorów
maatzey
#8 Zapaleniec#

089A0322-9E0A-4C19-9519-41DC62586CC9.png

@xyz96@LEW433 

No dobra, to było w zwykłym Allegro a nie lokalnym. Była możliwość „kup teraz” albo licytuj. Wybrałem licytacje i dałem minimum, potem jednak zdecydowałem żeby podać wyższą kwotę, żeby mnie nie przelicytowano. Po jakimś czasie dostałem info, że kupiłem. W licytacjach nie mam, bo nie trwa licytacja i nie przegrałem. W szczegółach moich zakupów nie widzę NIC co by wskazywało w ogóle na to, że była to licytacja 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@maatzey Cześć! Pozostałe oferty kupna możesz sprawdzić na dole strony produktu. W przeglądarce wygląda to następująco: 

 

ko_alka_1-1631784404112.png

ko_alka_2-1631784444037.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów