anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gratuluję

Agent555
#17 Koryfeusz#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   

 

Gratuluję. To było bezpodstawne

Zgłaszałem wam to, nie było żadnej reakcji, przepraszam jeden z moderatorów napisal że nie wie o co chodzi.

 

Droga Pani moderatorko odpowiadam Pani na pytanie, jeśli nie wiedziała Pani i co chodzi to zwykle chodzi o kasę, bo o co innego może chodzić .

 

Po tym wpisie zrobicie to samo 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Ziolko39
#21 Demiurg#

ja też gratuluję > "konia z rzędem" temu kto rozkmini ten wpis🐎

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

jak wiemy z historii, geniusze często byli nie rozumiani przez współczesnych........... 

tu mamy taki przykład........... jesteśmy świadkami HISTORII!!!........... to się dzieje na naszych oczach.......... rodzi się GENIUSZ a my co?.......... na kolana przed Bystrością Umysłu, Talentem, Arcymistrzem............ ach......... 

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

oj tak......... masz całkowitą rację........

np. u mnie w sali jest trzech napoleonów........ ale to kłamcy, uzurpatorzy

jedynie JA!!! jestem prawdziwym francuskim cesarzem........ wszystkie inne to warjaty.........

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

pojadę klasykiem:

"ZAPLUŁEM MONITOR"

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 @katarzynab1712 witamy ponownie na Gadane po przerwie. Z uwagi na to, że od samego rana pojawiają się tutaj Wasze wzajemne komentarze i zaczepki, to będzie moje pierwsze i zarazem ostatnie ostrzeżenie. 

Jeszcze jeden komentarz, nie związany z tematem wątku, w stronę drugiej osoby i będziemy podejmować właściwe działania. A gdybyście chcielibyście sobie przypomnieć jakie zasady tutaj obowiązują, zachęcam do lektury tego wpisu Maćka.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

oh, przepraszam Pani Holulolu........... już będziemy grzeczni......... i będziemy pisali wyłącznie na temat i chwalili Allegro bo jest fajne i je kochamy..........

..........więc przyłączam się do gratulacji (patrz tytuł postu)......... choć nie bardzo rozumiem czego gratuluję..........

oznacz moderatorów