anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak bezpiecznie kupić

MAMY ROZWIĄZANIE!
homar123
#8 Zapaleniec#

Chcę kupić drukarkę. Aukcja 14990093487. Ale sprzedający jakiś nowy, od miesiąca. Nie wiem czy dobrze wybrałem tablicę do zapytania. Może na "gadki kupujących" powinienem pisać. Oferta sprzedawcy dość duża, ale co będzie, jak zapłacę a towar nie przyjdzie lub przyjdzie inny? Nie chcę problemów. Czy wybór "raty 0%", który tam jest dostępny, może ograniczyć moją stratę do jednej raty?

Szukam ograniczenia ryzyka zakupu. Może mi ktoś pomóc?

Pozdr.,
MH

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
LEW433
#21 Demiurg#

A poczytaj gdzie musisz zwrócić , jakby co. Ten zakup może stwarzać problemy.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@homar123 kupujesz od firmy masz ochronę zapewnioną przez ustawę konsumencką i protect z allegro. Najważniejsze od razu sprawdź towar i zgloś problemy jeśli coś nie tak w dyskusji jakby co pisz poradzimy ci na forum co i jak 

oznacz moderatorów
homar123
#8 Zapaleniec#

Ale to już jest leczenie ran. A ja chcę ich uniknąć. Dlatego pytałem o raty 0%. Czy to mnie jakoś, choćby częściowo, chroni. Może jakiś moderator jutro rano się temu przyjrzy. Cena i funkcje urządzenia są jakby skrojone dla mnie idealne :). Tylko ten sprzedawca "od miesiąca" i mała ilość transakcji. No i adres tej firmy, przecież nawet nie wiem jaki to kraj. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Raty nie chronią, jak nie zwróci sprzedający środków to na Tobie spoczywa splata rat mimo np: zwrotu przedmiotu.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@homar123 a tu się muszę zgodzic z @LEW433 zakup od chińczyka może być jazda pt nieoryginalny a zwrot i reklamacja na Chiny wygenerują koszty z kosmosu

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@homar123 Zakup z Chin i zwrot do Chin lepiej odpuść.Tym bardziej jak świeże konto.Za miesiąc zapewne będzie już nieaktywne.Ewentualny problem rozwiąże zapewne Allegro Protect, ale po co się stresować.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Wrzuciłem ten model w Google i od ręki znalazłem kilka stówek tańsze oferty i to w normalnym dużym sklepie (niejednym) z pełną gwarancją itp. itd. 
Nawet na oficjalnej stronie producenta ta drukarka jest do kupienia taniej. 

A Ty chcesz kupić to z drugiego końca świata i zastanawiam się czemu chcesz to zrobić 🙉

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@komis-bell @homar123  Rzeczywiście , ta sama drukarka w sklepie stacjonarnym Me....Ex.... w mojej miejscowości kosztuje 899 zł.

oznacz moderatorów
homar123
#8 Zapaleniec#

I tu jest pies pogrzebany. Szukam drukarki A3+, i tak jest ta drukarka opisana na aukcji, A3+, duplex, cud malina itp. A we wszystkich stacjonarnych jest to drukarka A4. I tak to się kupuje w sieci. Ok - temat się sam rozwiązał.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@homar123 ta drukarka nie jest A3 to jest błąd w cudownym katalogu allegro 😄

Formaty papieru A4 (21.0x29,7 cm)

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

To że konto krótko to nic. Każdy z nas miał kiedyś konto przez miesiąc. Najważniejsze to adres sprzedawcy i jego opinie
Bez ryzyka to w stacjonarnym. 

oznacz moderatorów