anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dodać sprzedawcę do czarnej listy ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
boysss
#1 Nowicjusz#

Kupiłem przedmiot zapłaciłem i towaru nie  dotrzymałem
rozmowy i kłótnie nic nie dały 

jak dodać sprzedawcę do czarnej listy?

 

oznacz moderatorów
92 ODPOWIEDZI 92
KostekMax
#10 Popularyzator#

Nie da się. Ale oczywiście sprzedający może dodać kupującego. Ot sprawiedliwość na Allegro 😜

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

tak , kupujący może wystawić ocenę , a sprzedający nie 

Ot sprawiedliwość na Allegro

oznacz moderatorów
rikiMor0102
#7 Wielbiciel#

tak a jak kupujący wystawi negatywa tak jak ja uzasadnionego z nieuczciwym sprzedawcom to allegro usuwa ten komentarz że niby narusza regulamin. Widać że kupujący już dawno się nie liczy !!! Ciekawe dokąd ten serwis zaprowadzi to postępowanie w przyszłości, bo widać że dzieje się coraz gorzej 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

jeśli ocena transackcji zawiera obraźliwe epitety to słusznie , spokój i jeszcze raz spokój oraz poszanowanie

oznacz moderatorów
Arwi_spoko
#7 Wielbiciel#

Jak ktoś jest analfabetą i/lub używa obraźliwych słów,czy niedozwolonych znaków,to nie ma co się dziwić...

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@boysss Zapamiętać

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

A Dyskusja nie pomogła? zwykle pomaga, a może sprzedający miał rację i dostaniesz zwrot 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@boysss Proste zostawić w zakladce "kupione" i pewnie nie wypadnie z pamięci !!!!

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@boysss Po co Ci czarna lista? Najpierw Dyskusja, w której wsparcia udziela pracownik Allegro; https://allegro.pl/dyskusje/nowa Potem POK; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/co-zrobic-aby-otrzymac-rekompensa...

oznacz moderatorów
przemo-c
#8 Zapaleniec#

Są sprzedawcy którzy źle wpisują parametry rzeczy przez co filtrowanie jest niemożliwe. Dodatkowo są nierzetelni sprzedawcy od których nie mam zamiaru więcej kupować.

 

Czy jest możliwość dodania sprzedawcy do czarnej listy żebym nie widział ofert od sprzedawców z takiej listy?

 

Wiem że jest możliwość żeby sprzedający zablokowali kupujących. Czy jest możliwość żeby kupujący zablokował sprzedających?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie ma i nigdy nie było czarnej listy sprzedawców, a być powinna.

oznacz moderatorów
przemo-c
#8 Zapaleniec#

No trudno, może by tak allegro się za to wzięło bo oceny sprzedających są rzadko dobrze odwzorowane. A tak każdy indywidualnie by sobie ustawił allegro pod siebie a oji za kulisami mogli by analizować ile razy ktoś był dodany do takiej listy

oznacz moderatorów
Ami_6502
#9 Pomysłodawca#

Hejka.

Jest rozszerzenie do chrome (można też je zainstalować w operze) o nazwie "Pomocnik Allegro". 

 

Pozdr.

oznacz moderatorów
MiMii2p999
#2 Obserwator#

Wydaje mi się ze jak na razie się sprawdza 🙂 Wielkie dzięki,dzięki temu już w przyszłości nie kupie przez pomyłkę od tego sprzedawcy nic bo mi się poprostu nie wyświetli :))

oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

@Ami_6502 

Nie wolno ropowszechniać takich informacji.

Nie można dodawać sprzedawców do czarnej listy, gdyby każdy tak robił - do czego by to doprowadziło?

Pamiętaj użytkowniku, przed zainstalowaniem każdej wtyczki o bezpieczeństwie! Na Allegro podczas zawierania transakcji, podajesz wrażliwe dane, w tym nierzadko numery kart i kont. Ja bym się bał. 

oznacz moderatorów
scorpion_1982
#9 Pomysłodawca#

Nie wolno !

raczej nie warto to być nieuczciwym !!

Allegro nie słucha argumentów kupujących a bez nich padło by Allegro bo nie ma popytu i sprzedawców też by nie było.

Każdy radzi sobie jak umie.

Allegro nie zrobi blokowania jak również nie zrobi możliwości wyłączenia ofert promowanych czy poleconych bo za to dodatkowo płaca sprzedający.

Korzystać z aplikacji i broń Boże nie udostępniać na forach nazw sprzedawców bo będą brać odwety.

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@TATLOK Rozszerzenia jak już (a nie wtyczki, bo te są od czego innego). Zawsze można sobie wyłączyć na czas płatności każde rozszerzenie, którego się boisz. Poza tym to konkretne, gdyby było uzłośliwione, to po czasie (coś ok. 2 lat) przez jaki jest dostępne m.in. w Chrome Web Store, najprawdopodobniej już dawno byłoby z niego wykopane.

PS Dlaczego nie wolno rozpowszechniać informacji o przydatnych narzędziach?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

@Knowhere Nie wolno rozpowszechniać tylko tych, które godzą w interes sprzedających 😀

oznacz moderatorów
stypciu
#3 Debiutant#

Doprowadziło by do tego, że Janusze biznesu by może w końcu splajtowali zamiast oszukiwać klientów…

oznacz moderatorów