anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dodać sprzedawcę do czarnej listy ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
boysss
#1 Nowicjusz#

Kupiłem przedmiot zapłaciłem i towaru nie  dotrzymałem
rozmowy i kłótnie nic nie dały 

jak dodać sprzedawcę do czarnej listy?

 

oznacz moderatorów
92 ODPOWIEDZI 92
pinsplash
#21 Demiurg#

@scorpion_1982 Ja ci podałem konkretne przykłady z życia..... a ty odpowiedź omijasz szeroki łukiem ( nie pasuje do teorii spiskowych) i dalej..jacy to sprzedawcy źli. Kupuj w stacjonarnym i po kłopocie.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
scorpion_1982
#9 Pomysłodawca#

Próbujesz coś na sile udowodnić a wywody tego typu że nie pasuje to kupuj w standardowym sklepie bardziej chyba pasują do pana - widać że chcielibyście kretynów którzy płaca a gdy jest coś nie tak stul pysk i się nie odzywaj sorry ale te czasy się dawno skończyły.

Napisałem że jest sposób na cwaniaka który w ten sposób bawi się naszym kosztem a pan odwraca kota ogonem że omijam łukiem odpowiedzi.

Napisze tak jeśli twój poziom wypowiedzi tutaj jest taki to może otwórz budkę z hot dogami i próbuj żyć.

Na sile niczego nie udowodnisz jedynie waćpan się błaźnisz i strasznie bolą cie nie uczciwi sprzedawcy czyżbym trafił w punkt ?

Nie mi to oceniać pozdrawiam

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Powinna być tak samo jak Program Ochrony Sprzedających, albo jedno i drugie albo żadne 🙂

oznacz moderatorów
sagarysklep
#11 Animator#

Dokładnie , zgadzam się w 100 % w końcu i kapryśni kupujący by na d **** usiedli . 
Są ludzie i ludzie , ja wiem  ale czasami jak się trafi kupujący to po prostu aż nie wierzę 

oznacz moderatorów
MK-foto
#7 Wielbiciel#

I tu się mylisz, w poprzednich wersjach serwisu była możliwość wpisania sprzedawcy na taką listę. Normalnie w ustawieniach swojego konta można było to zrobić. Teraz "super"  ulepszenia pokomplikowaly korzystanie ze szkoda gadać!

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@MK-foto Nie wiem komu odpisałeś, ale nadal jest taka możliwość (tyle że to nigdy nie była czarna lista sprzedających, tylko czarna lista kupujących).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Wojtek9293
#2 Obserwator#

Nieprawda !

oznacz moderatorów
Wojtek9293
#2 Obserwator#

dokładnie tak! Opisałem tę kwestię niżej bo nie zauważyłem Twojego wpisu 🙂 😛 

oznacz moderatorów
Wojtek9293
#2 Obserwator#

Oj tu bym polemizował 🙂  Dawno temu (jestem na allegro ponad 16 lat) był taki fajny system komentarzy polegający na przyznawaniu tzw gwiazdek. W/g mnie wielka szkoda, że już go nie ma bo teraz kupujący nie ma możliwości np negatywnej oceny przedawcy. Polecam nie polecam nie odzwierciedla poszczególnych niedociągnięć. Owszem często w odwecie druga strona również takowy wystawiała. Wracając do tematu to na koncie użytkownika allegro wówczas była tzw czarna lista sprzedających. Sam osobiście miałem tam kliku sprzedających. Dodałem tak osoby, które ewidentnie dopuściły się nadużyć w sprzedaży. Negatywną opinię wystawiłem tylko jedną i nie dostałem w odwecie bo gość popełnił tyle "przestępstw",  że allegro usunęło mu konto i wszczęli jakieś dochodzenie. 

oznacz moderatorów
Orbi
#7 Wielbiciel#

Mam konto 21 lat - kiedyś były czarne listy 🙂

oznacz moderatorów
Orbi
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
KostekMax
#10 Popularyzator#

Też bym za tym optował. Przedzieranie się przez gąszcz badziewia i sprzedawców którzy są tu tylko aby pozywać za komentarze jest irytujące. Nie każdy ma czas na spędzenie kilku dni czytania komentarzy etc żeby kupić jedną duperelkę.

PS
Pamiętać należy aby dając negatywa nic nie pisać w opisie bo może to być przez takowego artystę pretekstem do pozwu sądowego (bez opisu nic nie wskóra XD

 

oznacz moderatorów
przemo-c
#8 Zapaleniec#

Zgadzam się kompletnie z pierwszą częścią twojej odpowiedzi. Natomiast jeżeli chodzi o post scriptum to jest stanowczo nie zgodze. Jeśli masz racje i rzetelnie opiszesz sytuacje to nie powinieneś mieć problemów z innymi instancjami.

 

Jeżeli ukrywasz przyczynę negatywa to jest nie fair wobec sprzedającego i wobec innych kupujących. Bo negatywy bez opisu dla mnie jako kupującego nie są niczego warte chyba ze ktoś ma 10 ocen itp.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@KostekMax   Jeżeli nie obrażasz, nie używasz niecenzuralnych słów, trudno jest sprzedawcy znaleźć pretekst.

oznacz moderatorów
--Dariusz---
#7 Wielbiciel#

Działanie na szkodę firmy, to jest pretekst. Dobry prawnik załatwi to w dwie rozprawy.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@--Dariusz--- dokładnie. Nawet negatyw bez opisu spokojnie podchodzi pod art. 212KK, a wtedy to już taki delikwent, który wystawia jednak ocenę "nie polecam" sprzedawcy, będzie się tłumaczył, cóż takiego było, że go nie polecił. Wtedy dopiero się zaczyna cyrk i wymyślanie historii. Ja jak założyłem jednej osobie sprawę, to aż sędzia się w pewnym momencie zaczął uśmiechać bo nie wyrabiał, jak słyszał co ta osoba wygaduje. No, ale teraz już widzimy skąd nagle taka masa negatywów bez opisu. Niektórym się wydaje, że są wtedy bezkarni.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No przecież nawet tutaj co niektórzy doradzają wystawianie negatywów bez opisu, bo wtedy allegro nie będzie miało podstaw, żeby taki komentarz usunąć.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

@konto zamknięte Wrzuć tu link do wyroku z uzasadnieniem. Mogłoby to pomóc innym pomówionym sprzedawcom.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

A każdy wyrok jest gdzieś online? Nie ma tu jakiejś ochrony danych osobowych? Jeśli jest online to podaj info gdzie. Odnajdę swoją sprawę i skopiuję tutaj uzasadnienie, ew. z pominięciem danych skazanej.

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

@konto zamknięte 

https://orzeczenia.ms.gov.pl/

Dane stron są zanonimizowane. Możesz wrzucać.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów