anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak działa wyszukiwarka Allegro?

casa-mia-pl
#9 Pomysłodawca#

Osobiście zaobserwowaliśmy że serwis Allegro znów nieudolnie bawi się z wyszukiwarką - prosty przykład, do wpisania w wyszukiwarkę Allegro:  WAZA

Jako wyniki wyświetlają się cuda, a nie wazy.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@la_nika - mam nadzieję, że to co napisałaś, to taki śmieszek heheszek. Jeśli piszesz serio, to zaczynam się bać....

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

A to mnie już całkiem rozwaliło. Też pewnie powiedzą , że źle wyszukuję.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Screenshot_21.png

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Strona 2ga i gdzie te kiecki????

Screenshot_22.pngScreenshot_21.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AnnaG-Antyki spróbuj tutaj, ja widzę tylko sukienki:

la_nika_0-1690632653243.png

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Dzięki ale to jeszcze gorzej. Ja chcę na sobotę, a nie na za 3 miesiące!!! Co wejdę to Chiny.... A poza tym ścieżka dostępu jest ta sama więc czemu taka różnica w wynikach, żadnych filtrów nie zaznaczałam.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AnnaG-Antyki możesz sobie w filtrach zaznaczyć np. dostawa do środy i wtedy zobaczysz tylko te oferty, które spełniają ten warunek. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@la_nika zadam Ci tylko jedno proste pytanie... czy u Ciebie w rodzinie są wszyscy biegli w obsłudze komputera i portalu Allegro?

 

Powiedzmy zwykły Kowalski w średnim wieku co komputera używa jak musi.... myślisz ze będzie potrafił tak segregować wyszukiwanie ?

 

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@AR_Auto_Czesci  napisał(a):

@la_nika zadam Ci tylko jedno proste pytanie... czy u Ciebie w rodzinie są wszyscy biegli w obsłudze komputera i portalu Allegro?

 

Powiedzmy zwykły Kowalski w średnim wieku co komputera używa jak musi.... myślisz ze będzie potrafił tak segregować wyszukiwanie ?

 


Allegro tego nie rozumie. Patrząc na zdjęcia pracowników Allegro nie widzę tutaj pokolenia średniego+ 

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

 

@AnnaG-Antyki Aniu, nie jesteś jeszcze antyk, więc torebka i plecak wystarczą na wieczorną imprezę,  tyle wystarczy ...  kiecka rzecz zbędna 🙂

Kolejna kwestia, to nie jest wyszukiwarka, to jest wyszukiwator, rodzaj męski. Dlatego te wyniki:

1. W torebce zmieścisz wszystko, co niezbędne na imprezę.

2. Do plecaka bierzesz napoje.

3. Na co ci kiecka? Jeszcze chłopak/mąż, w każdym razie facet będzie się musiał bawić zdejmowaniem tej lśniącej szmatki? A spróbuj w ostateczności potargać, ojojoj....

Więc, wyszukiwator Allegro wie lepiej, co powinnaś kupić 🙂

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Dowciapniś xD.

oznacz moderatorów