anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę wytłumaczyć sprzedającemu i zespołowi Allegro że nie mam konta w banku ?

ADAM-A312
#8 Zapaleniec#

Od 20.09.2024 usiłuje wytłumaczyć mailowo i przez dyskusje zespołowi Allegro i sprzedającemu  że nie mam konta w banku i zwrot pieniędzy za nieudaną transakcję powinien się odbyć zwykłym przekazem pocztowym na mój adres. Wymiana maili jest irytująca  i mam wrażenie że nic do nich nie dociera,zwłaszcza po ostatnim mailu w którym piszą że dokonali zwrotu na konto. Ponieważ nie mam żadnego konta uważam ten mail za niebyły. Co  z tym dalej robić kiedy żadne argumenty do nich nie docierają  ?

w załącznikach jest ,historia tego irytujątrans.jpgPrzelew.jpgmai do Allegro.jpgcego zdarzenia.

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem jak, ale jak płaciłeś?

oznacz moderatorów

ADAM-A312
#8 Zapaleniec#

Jak widać na załączonym zdjęciu,zwykłym przekazem pocztowym.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

dokonał zwrotu na twoje konto allegro masz na nim nadpłatę, jak nie założysz konta w banku to będą se wisieć do końca świata i 1 dzień dłużej, przekazów pocztowych nikt robił nie będzie

oznacz moderatorów

ADAM-A312
#8 Zapaleniec#

A to co ?
zwrot,przel.jpg

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

nie widzimy twoich screenów 

oznacz moderatorów

ADAM-A312
#8 Zapaleniec#

Nie wiem dlaczego.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Jak yo zdjęcia z przekazu pocztowego czy są na nich dane osobowe to ci moderacja za chiny tego nie puści na widoczny

oznacz moderatorów

ADAM-A312
#8 Zapaleniec#

A regulamin  pay.jpg?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

To Ty nie rozumiesz filozofii allegro. Nie będę się zagłębiać w to czy tak mogą czy nie, mają Cie jak widać tam gdzie wszystkich innych...

Ale wiem gdzie jest kasa i jest na rachunku. Wpłacałaś pocztą, więc kasa przyszła do allegro z  rachunku technicznego poczty. Tam też ją odesłali. Raz omyłkowo tak zrobiłam to wiem, że po około miesiącu poczta im odeśle tę kasę 🙂 A Tak pytaj na poczcie, bo to oni ją mają tylko, że to nie jest przekaz do Ciebie, tylko zwrot na rachunku technicznym.

oznacz moderatorów

ADAM-A312
#8 Zapaleniec#

Jest jeszcze bardziej absurdalnie.Zwrócili pieniądze na konto którego nie mam . 😂zwrotu.jpg

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@ADAM-A312 W oknie wpisywania masz przycisk "oznacz moderatorów"; użyj go. Być może moderacja uwidoczni Twoje screeny i być może poinstruuje Cię, co masz dalej zrobić. 🙂

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

A przepraszam bardzo jak mieli zwrócić? Zapłacić kilkanaście złotych  czy ile tam kosztuje przekaz na adres?  Zasady na allegro są proste. KASA WRACA TAM SKĄD PRZYSZŁA. Nie przyniósł jej Pan listonosz do siedziby allegro tylko allegro dostało przelew z konta poczty. Nigdy tego nie robiłam ale podejrzewam, ze można to bez problemu z poczty odzyskać. Inaczej by było więcej takich awantur, a pierwszy raz widzę. Wiem, ze jak raz omyłkowo odesłałam kasę na takie konto to poczta mi ją zwróciła po miesiącu, wiec odzyskuj zanim odeślą allegro.

oznacz moderatorów

ADAM-A312
#8 Zapaleniec#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_@AnnaG-Antyki  @szymela54

 

Gdzie tu jest poczta ? Wysłali mi jakiś kwitek z którym mam iść do banku.To zwrotu.jpgkpiona

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Ta sama poczta z której wysłaleś przekaz

oznacz moderatorów

ADAM-A312
#8 Zapaleniec#

Tu jest mowa o banku ,zwrotu.jpgnie o poczcie.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@ADAM-A312 Jakie to ma znaczenie czy mowa o banku czy o poczcie. Środki wróciły tam skąd przyszły. Jeśli zapłaciłeś na poczcie to idź na pocztę.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Oczywiście, ze jest mowa o banku. Pisałam już ze 2x. Poczta zrobiła przelew ze swojego rachunku bankowego. Więc pytaj na poczcie o zwrot przelewu na ich konto. Nikt Ci nie odeśle kasy na adres skoro nie przyszła z adresu tylko z konta bankowego.

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@ADAM-A312 widzę, że kontaktujesz się z naszymi doradcami. Poczekaj na odpowiedź w zgłoszeniu 44976887. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ADAM-A312
#8 Zapaleniec#

Kontaktuje się od 20.09. w ostatnim mailu chciałem odpowiedzieć że telefoniczny kontakt ze mną jest możliwy tylko za pomocą  SMS ale jak widać nie jest to takie proste. Nawet nie mogę odblokować telefonu tej pani bo nie znam jej numeru.
zwrot.jpg@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_@N_Nitka28 

oznacz moderatorów