anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać pieniądze za zakup poza allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
tomi027
#7 Wielbiciel#

Umówiłem siez panem na zakup  przelewem tradycyjnym za towar  gdyż niebylo opcji wysyłki tylko odbiór wlasny anulowalem zakup jak odzyskać pieniądze i czy jest możliwa pomoc allegro 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
Ziolko39
#21 Demiurg#

@tomi027 Tylko policja > przy zakupach poza portalem, Allegro Ci nie pomoże.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Kliknąłeś KUP TERAZ?

oznacz moderatorów
tomi027
#7 Wielbiciel#

A czy mogę zablokować jakoś pana za zakup tradycyjnym przelewem poza alegro

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

na allegro tak , zrobisz to tu -https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/moi-nieaktywni-kupujacy

na Lokalnie nie ma takiej funkcjonalności 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@tomi027  A niby z jakiej racji chcesz go blokować?  Skoro kupił i zapłacił to dla ciebie nie jest ważne  jak płacił. 

Natomiast jeśli pokazuje fałszywy dowód zapłaty a wpłaty brak to zgłaszasz nick nawet tutaj i Allegro go blokuje.

oznacz moderatorów
tomi027
#7 Wielbiciel#

Tak tylko to ja zapłaciłem i zrezygnowałem przelew był z mojej strony więc chcę odzyskać pieniadze

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@tomi027  Jeśli to ty jesteś kupującym to nie możesz blokować sprzedającego. Możesz dochodzić swoich praw poprzez dyskusję Allegro albo w sądzie.

Jak sobie wyobrażasz zamknięcie sklepu bo kasjerka źle policzyła paragon? To byłby absurd.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@tomi027  Jeszcze powtórka  z poprzedniego postu: kliknąłeś Kup teraz?  Masz ten zakup na liście Moje zakupy?

oznacz moderatorów
tomi027
#7 Wielbiciel#

niestety niemam go na liście mam tylko w wiadomościach koszt dostawy oraz w SMS numer konta który widnieje na alegro przelew jest z tytułem belka tylna wraz z dostawa

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Sprawdźcie ten zakup, bo Pan jakiś niezdecydowany, był poza Allegro czy nie?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 Pan w poprzedniej wiadomości dość jasno napisał, że był to zakup poza Allegro. 

@tomi027  Przykro mi, ale w tej sytuacji nie jesteśmy w stanie pomóc, pozostaje zgłoszenie sprawy na policję. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To zostaje mu walka poza Allegro!

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Więc to jest zakup poza Allegro, dyskusji nie rozpoczniesz, właściwie to niewiele możesz zrobić. Spróbuj z policją ale sprzedający łatwo się wykpi powie że nie wysłał bo chwilowo towaru brak i oszustwa nie udowodnisz. Natomiast pomoc policji może go zmotywować , bo może to nie ty jeden zgłaszasz.

Spróbuj pocztę  z Wiadomości  przesłać na Kontakt Allegro z komentarzem że namówił cię do zakupu z pominięciem Allegro. Konta mu nie zablokują ale może jakieś ostrzeżenie dostanie.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@tomi027  Nie spiesz się tak z przyznawaniem rozwiązań bo do załatwienia sprawy masz jeszcze daleko....

oznacz moderatorów