anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak opłacić aukcję na Wielką Orkiestrę z odbiorem osobistym

MAMY ROZWIĄZANIE!
aniag32
#3 Debiutant#

Wygrałam licytację aukcji charytatywnej na Wielką Orkiestrę. Chcę odebrać przedmiot osobiście. Przy próbie opłacenia aukcji nie mam takiej opcji, żeby wpłacić tylko kwotę za przedmiot, a za przesyłkę nie płacić. Jak mogę to rozwiązać, żeby aukcja była opłacona, ale bez przesyłki? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

Jak masz odbiór osobisty to płacisz na miejscu u sprzedającego, ale jak ma ją te środki trafić na WOŚP? może sprzedający powinien od razu przy tobie je wpłacić albo Ty i pokazać mu potwierdzenie a najlepiej dogadajcie się.

oznacz moderatorów
aniag32
#3 Debiutant#

No właśnie chodzi o to, żeby wszystko było ok z dwóch stron. Ja wiem, że sprzedający te pieniądze przekaże, ale na jakie konto? I żeby na allegro na jego koncie wszystko było w porządku, a nie, że wystawił aukcję i nie dokończył 😞 Chyba poproszę o wysyłkę. Ale dzięki za odpowiedź.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@aniag32 jeśli wybierzesz inną metodę dostawy, niż odbiór osobisty to z automatu będzie do zapłacenia też koszt dostawy, a jeśli wybierzesz odbiór osobisty to będziesz mogła go opłacić z góry, więc wybierz tę metodę dostawy 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
aniag32
#3 Debiutant#

Właśnie chodzi o to, że nie ma takiej możliwości, żeby opłacić z góry odbiór osobisty. W aukcji jest opcja odbioru osobistego, a w formularzu opłacenia zamówienia nie ma 😞

oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@aniag32 

Bo Allegro bardzo się stara by odbiór osobisty nie był prosty, przecież to bezpośredni kontakt sprzedający - kupujący i wszystko może się zdarzyć...

mam taką instrukcję:

Kupujący podczas składania zamówienia po naciśnięciu "Dostawa i płatność" w swoim koszyku będzie miał opcję dostawy "Odbiór w punkcie" następnie musi on adres sprzedającego

Wyświetli mu się wtedy na mapie "Punkt odbioru  po naciśnięciu "Wybierz" ta opcja dostawy zostanie zatwierdzona i będzie widniała informacja "Odbiór osobisty, (adres)

 

Zobacz czy zadziała

oznacz moderatorów
aniag32
#3 Debiutant#

Też o tym pomyślałam i próbowałam. Niestety, nie działa. Ale dzięki za pomoc!

oznacz moderatorów
aniag32
#3 Debiutant#

Spróbowałam jeszcze raz i działa!!! Dzięki wielkie!!!! Pozdrawiam serdecznie 🙂

oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@aniag32 cieszę się, że pomogłam 🙂

Też wystawiamy z partnerem na Orkiestrę i nasi "klienci" się zmagają z tymi osobistymi odbiorami.

 

 

 

oznacz moderatorów