anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak połączyć kilka zamówień w jedno i płacić tylko raz za wysyłkę?

CoffieCupSip
#2 Obserwator#

Witam,

Mam niestety taki właśnie problem jak w pytaniu wyżej. Jak połączyć kilka produktów w jedno zamówienie i wysłać przesyłką, za którą będzie klient płacił tylko raz?

Klient wygrał w licytacji parę przedmiotów i nalicza mu za każdy produkt przesyłkę i wychodzą ogromne sumy.

Dzięki za odpowiedzi 🙂

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@CoffieCupSip, zachęcam Cię do wizyty na naszym blogu. 🙂 W artykule o licytacji na Allegro znajdziesz podtytuł "łączenie zakupów". Aby klient mógł skorzystać z darmowej wysyłki w ramach Allegro Smart!, powinien wejść w zakładkę Moje zakupy, a następnie wybrać filtr “nieopłacone”:

mr_oma_1-1646313669981.png

Następnie niech zaznaczy zakupy, które chce opłacić (zobaczy zielony pasek z komunikatem “zapłać” na dole strony) i gotowe.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

CoffieCupSip
#2 Obserwator#

Jestem sprzedającym, to u mnie klient kupił parę rzeczy i połączył przedmioty w jedną ofertę. Niestety, cena dostawy jest naliczana pojedyńczo za każdy produkt i się sumuje lub podaje za dużą sumę za jedno zamówienie. Jest jakiś sposób, żeby do tego zamówienia dodać przesyłkę lub jakoś skonfigurować takie zamówienie?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@CoffieCupSip, tak, wiem, że jesteś sprzedającym 🙂 Czy możesz podać numer tego zamówienia?  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

CoffieCupSip
#2 Obserwator#

caff1ac1-9a9a-11ec-b77c-ff93382500b4

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Daj mu numer konta do przelewu ,napisz mu jaki będzie koszt wysyłki za wszystkie aukcje ,niech robi przelew i będzie po problemie.

oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Będzie? Serio? Owszem - będzie to OK. Jednak z takim przelewem transakcja na Allegro będzie widniała jako "nieopłacona". Nie będzie możliwa wysyłka jakimkolwiek sposobem wysyłki typu "Allegro". W żadnym systemie przesyłek przewoźników nie będzie widniała jako opłacona, nie będzie możliwości wygenerowania automatycznej etykiety.

 

oznacz moderatorów

PSTRYCZEK-P1
#1 Nowicjusz#

Mam taki sam prooblem wylicytowalem kilka rzeczy u jednego sprzedającego  i nie mogę opłacić samych przedmiotów i skorzystac z wysyłki Smart 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PSTRYCZEK-P1 Próbowałeś to zrobić w sposób opisany przez Maję tutaj?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów