anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak rozłączyć sortowanie tych samych ofert?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:82243351
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

AKTUALIZACJA 09.04.2024

Testujemy różne wersje listy ofert i produktów, a to powoduje, że część użytkowników nie widzi opcji rozłączenia tych samych ofert. 

Jeśli chcesz zmienić widok, to spróbuj skorzystać z innej przeglądarki lub innego urządzenia. 

__________________________________________________________________________________

Ta opcja jest dostępna nad listą ofert:

nat_not_0-1644945707985.png

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:82243351
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ wlasnie tutaj nic nie ma...

oznacz moderatorów
Client:82243351
#7 Wielbiciel#

Снимок экрана (57).png

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:82243351 Sprawdź jeszcze czy nie widzisz tej opcji, kiedy korzystasz z innej przeglądarki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Dlugi1981
#8 Zapaleniec#

1.jpgWitam Niestety mam ten sam problem. Na każdej przeglądarce to samo. Najlepsze jest to że na  innym koncie jest możliwość wyłączenia grupowania.

oznacz moderatorów
Dlugi1981
#8 Zapaleniec#

Po przelogowaniu na inne konto jest2.jpg

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:82243351 @Dlugi1981 Zgłaszany problem nie jest błędem. Obecnie testujemy różne warianty prezentacji ofert, dlatego nie wszyscy mogą rozłączyć te same oferty. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Dlugi1981
#8 Zapaleniec#

Właśnie niedawno przeczytałem w innym wątku że jestem wśród wybrańców testujących to rozwiązane :).

Mi osobiście brak możliwości rozłączenia ofert absolutnie nie pasuje ponieważ nie ma podglądu aukcji po najechaniu na nią. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Dlugi1981 Po zakończeniu testu będziesz mógł dać znać, co myślisz o wyświetlaniu listy produktów zamiast listy ofert (w formie ankiety) - serdecznie Cię zachęcam do jej wypełnienia, to będzie dla nas bardzo ważne. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
SeekerKuba
#8 Zapaleniec#

Czy po teście przycisk [rozłącz oferty] pojawi się ponownie? Przyznam że od zawsze korzystałem na allegro z filtra popularnosci który odpowiednio sortował oferty i pozwalał z reguł szybko wybrać najbardziej bezproblemową/najlepszą cenowo aukcję. Bez niego szukanie czegokolwiek to udręka. Łączenie ofert to fajny ficzer(jeśli nie wiemy jakiego produktu konkretnie szukamy) i czasami bywa pomocne, ale absoulutnie nie powinno być to włączone by default a już fatalnym pomysłem jest jest uniemożliwienie wyłączenia takiej funkcji grupowania.

Jeśli koniecznie coś chcecie ulepszać to przydatna była by możliwość zapisania gdzies w ustawieniach konta z jakiego sortowania chce się korzystać by default.

Allegro pod względem wyszukiwania/kategori/możliwosci filtrowania absolutnie bije na głowę takiego amejzona. Testowane rozwiązanie jest swoistym upośledzeniem obecnych rozwiązań  oraz przedewszystkim nie daje uczucia że  klikanie użytkownika w filtry oraz kategorię cokolwiek daje bo na końcu i tak dostajemy dość chaotyczną listę i piszę to jako użytkownik, fan serwisu Allegro oraz analityk ux. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
fontanessi
#8 Zapaleniec#

Bardzo niewygodne i irytujące mnie rozwiązanie!

Cenowo przełączam się na incognito, żeby pominąć ten widok - dla mnie MEGA IRYTUJACE! Jako klient chcę mieć wybór jaki widok otrzymuję

oznacz moderatorów
-GOSI-
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  a mozna podsunąć do działu technicznego taką zmianę:  gdy myszką podswietla się daną ofertę, żeby było widać wszystkie dostepne w aukcji wymiary...Było to oczywiście...ostatnio przy niektórych wybiórczych ofertach...ale już zostało usunięte - zupełnie niepotrzebnie...

Wczesniej przy połączonych ofertach był chociaż zakres rozmiarowy, teraz go JUŻ nie ma ...znowu kolejna  usunięta ważna sprawa, co powoduje chaos w zakupach...i mi się naprawdę nie chce już wchodzić w żadną aukcję, ani przegląać allegro...przypuszczam, ze wielu innych Kupujących też może mieć takie odczucie... Żeby ograniczyć odpływ Kupujących, który jest widoczny gołym okiem (nie trzeba fachowców w tej dziedzinie), warto by było posłuchać Sprzedających...

Dla mnie jako Kupującego klikanie w kazdą ofertę w celu sprawdzenia, czy ma różne rozmiary dostępne  jest bardzo czasochłonne i powoduje, ze odechciewa mi się zakupów... Ostatnio nawet w tytułu spotkałam brak rozmiaru buta, co w ogóle odrzuciło mnie od razu od danej aukcji... wyskoczyła mi lista z 5-czy 6 aukcji szukanego produktu, a w tytule nie było podanego rozmiaru...wiem, można uzyć filtrów z bocznej części, ale tak na szybko potrzebowałam "rzucić okiem"

Wiem, ze jako serwis robicie, co możecie...ale...niekiedy nie jest to zupełnie potrzebne...

Życzę powrotu do lat szczytowej formy...

oznacz moderatorów
szymek627
#7 Wielbiciel#

Proszę o przywrócenie opcji rozłączenia ofert. Wyświetlanie ofert tym sposobem jest irytujące. Ciężko jest stwierdzić, która oferta jest najbardziej popularna - rozumiem do czego ma to prowadzić - faworyzowanie pewnych sklepów, niemniej jednak dla mnie jako klienta jest to bardzo irytujące.😡

oznacz moderatorów
mg91
#2 Obserwator#

Żenada, Robić króliki doświadczalne z klientów. Proszę o wyłączenie mi tego badziewia, nie można zrobić zakupów.

 

oznacz moderatorów
patinio
#2 Obserwator#

Gdzie można oficjalnie zgłosić feedback na temat tych zmian? Wymuszenie grupowania ofert to jakaś tragedia. Strasznie nie lubię przeglądać rezultatów wyszukiwania w ten sposób i strasznie irytuje mnie to, że po zalogowaniu mam gorszą funkcjonalność niż będąc wylogowanym.

oznacz moderatorów
radoslawbo
#1 Nowicjusz#

U mnie nie widać  opcji : ROZŁACZ TE SAME OFERTY 

Jest to bardzo irytujące.  Przestańcie testować cierpliwość użytkowników! 

Dużym niewypałem było też wprowadzenie niedopracowanego Allegro Lokalnie.

Teraz jako tako to działa - natomiast automatyczne ponowne wystawianie aukcji gdy klient nie zapłaci po licytacji, jest równie irytujące  i nie przysparza sympatii Allegro. 

Wiem, można wyłączyć automatyczne odnawiane aukcji - ale tylko w ciągu 24 godzin i to po 5 dniach od zakończenia licytacji. Powinna być taka opcja dostępna przy zakładaniu oferty, lub potwierdzane powinno być wznowienie aukcji, a nie jej odmowa. 

Uszczęśliwianie " na siłę" naprawdę nie jest dobrym sposobem zjednania sobie sympatii.  

oznacz moderatorów
fontanessi
#8 Zapaleniec#

Dla mnie - bardzo niewygodne i irytujące mnie rozwiązanie!

Cenowo przełączam się na incognito, żeby pominąć ten widok - dla mnie MEGA IRYTUJACE! Jako klient chcę mieć wybór jaki widok otrzymuję

oznacz moderatorów
fontanessi
#8 Zapaleniec#

Nie radzicie sobie kompletnie 

To co robi połączanie kompletnie przypadkowych ofert wprowadza tylko zamiesznanie. 

Zarówno jako klient jak i sprzedający jestem zmęczona korzystaniem z serwisu allegro 

To ma być przykładowo porównanie tej samej oferty ...

fontanessi_0-1713443444380.png

 

oznacz moderatorów
fontanessi
#8 Zapaleniec#

Chociaż są i zalety...

Jako sprzedający obniżę cenę i nie będę inwestować w wyróżnienia - niech inwestuje ktoś inny - skoro wystarczy podpiąć się pod produkt 

oznacz moderatorów