anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak rozłączyć widok ofert powiązanych

Kosmetykio-flame
#8 Zapaleniec#

Dziś mi wskoczył widok tylko powiązanych ofert, niestety nie mam możliwości ( nie ma "przycisku rozłącz te same oferty) powrotu do poprzednich ustawień.

Jest to bardzo niepraktyczne w moim przypadku, jak wrócić do ustawień kiedy każda oferta produktu była osobno i widoczne wszystkie oferty sprzedających?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Kosmetykio-flame Cześć 🙂 Testujemy różne wersje listy ofert i produktów, a to powoduje, że część użytkowników nie widzi opcji rozłączenia tych samych ofert. Ten test potrwa do 30 kwietnia. 

Jeśli chcesz zmienić widok, to spróbuj skorzystać z innej przeglądarki lub innego urządzenia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

_rulka_
#1 Nowicjusz#

wyłączcie to..

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jesteś wybrańcem, już wielu tu narzekało.🤗

oznacz moderatorów

slawek2000
#9 Pomysłodawca#

Kogo mogę ścigać aby Go bardzo uprzejmie prosić o  WYPISANIE MNIE z tych testów. Z testowanej wersji nie da się efektywnie korzystać.

Przeżyłem nie jedno 'modernizację' serwisu... ale 'coś' tak nieergonomicznego jeszcze nie było.

Krzykliwość formy (za dużo ramek i przycisków) z utrudnionym dostępem do danych (np. cena była pod opisem a teraz trzeba jej szukać)

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@slawek2000 Niestety wyłączenie konta z trwających testów nie jest możliwe. Test trwa do końca miesiąca.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Kosmetykio-flame
#8 Zapaleniec#

Tak tylko to utrudnia pracę i zakupy...

chciałbym aby nie testowano na nas takich rozwiązań, albo abym wcześniej otrzymał zapytanie czy chcę brać w nich udział.

ehhh 

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Czy ktoś nas o to zapytał czy chcemy brać udział w tym waszym teście, my nie jesteśmy królikami doświadczalnymi żeby na nas testować .  Żądam wypisania mnie z testu 

oznacz moderatorów

ogryz7
#11 Animator#

@nat_not Jakim prawem narzucacie ludziom swoje testy bez uprzedzania ich o tym i bez możliwości wyboru? Przecież tego nie da się przeglądać! Wczoraj wskoczyły mi te testy i teraz żądam wyłączenia mojego konta z tego dziwactwa!

oznacz moderatorów

viper-6
#1 Nowicjusz#

Powinniście uprzedzać i prosić o wyrażenie zgody ba takie głupoty...przynajmniej człowiek byłby świadomy czemu tak wszystko się skiepściło 

oznacz moderatorów

pzkf
#9 Pomysłodawca#

Rozumiem, że po testach pokryjecie mi straty z tym związane?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pzkf to pokazuje że jak zostawią to na stałe u wszystkich, będziesz miał jeszcze większe straty, więc poprawiaj oferty, ceny itp. 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

resistdj
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego na jednych przeglądarkach działa a na innych nie skoro ten "test" dotyczy części użytkowników?

oznacz moderatorów

pzkf
#9 Pomysłodawca#

W rozumieniu allegro 100% to jest część.

oznacz moderatorów

PWDKMP
#1 Nowicjusz#

Brak możliwości rozłączenia ofert to masakra, pojawiają się zdublowane produkty. Wyszukiwanie  jednego produktu trwa 10 razy dłużej.
Prośba o jak najszybsze przywrócenie opcji starej listy wyszukiwania ("rozłącz te same oferty")

oznacz moderatorów

Kosmetykio-flame
#8 Zapaleniec#

Po spadającej sprzedaży widać jaki jest efekt...

Skoro ja mam problem z wyszukiwaniem konkretnych ofert i ich sortowaniem ( a sprzedaję aktywnie na allegro jakieś 15 lat) to co dopiero laik, który korzysta z portalu od czasu do czasu tylko w celach zakupowych...

oznacz moderatorów

kanas153
#2 Obserwator#

Jaki jest powód niemożności wyłączenia tego testu u użytkownika? Przecież musi stać za tym jakiś feature flag, który w bazie danych można zmienić. Kolejne pytanie: w jaki sposób użytkownicy mogą wyrazić swoje niezadowolenie z powodu łączenia ofert? Skoro to test, to ma on na celu zapewne sprawdzenie, czy użytkownicy z tego "usprawnienia" będą zadowoleni, ale w jaki sposób mają zasygnalizować, że nie są?

Wygląda na to, że do 30 kwietnia aplikacja allegro na telefonie będzie dla mnie w zasadzie nieużywalna.

oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

Osobiście nagminnie korzystam z opcji "połącz te same oferty" aby nie widzieć tony tych samych produktów bo jest to dla mnie irytujące. Zwłaszcza, jak sprzedawca ma "500 kont" i po raz enty widzę to samo. Nie widziałabym dużego problemu- dla siebie- w połączeniu ofert bez możliwości ich rozłączenia przy testach, ALE!- Nie podoba mi się to, że zniknął przycisk "porównaj oferty" wraz z informacją ile ich jest do porównania. I nie, nie chce wchodzić w każdą ofertę aby sprawdzać czy inni ją mają i tam to sobie wyklikać, chciałabym to widzieć tak, jak wcześniej, zanim w tą ofertę wejdę. Włączycie ten kafelek spowrotem przed końcem testów?

Screenshot_20240408-200902.jpg

oznacz moderatorów

craig
#1 Nowicjusz#

Tylko jakiś retard umysłowy mógł to wymyślić...

oznacz moderatorów

viper-6
#1 Nowicjusz#

Test nie wypalił. Wersja beznadziejna i strasznie utrudnia wyszukiwanie ofert. Można go przerwać i wrócić do poprzedniej wersji

oznacz moderatorów