anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wylogować się z allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
BigAndHappy
#9 Pomysłodawca#

Cześć

Od jakiegoś czasu mam problem, jak wylogować sie z Allegro?

Nie chce być cały czas zalogowany, a nie mogę odszukać tej opcji. 

oznacz moderatorów
80 ODPOWIEDZI 80
mariuszposylek
#11 Animator#

Witam.

Poprzez dodanie opcji zmiany języka w rozwijanym menu nie mogę się wylogować, opcja ta jest zakryta. Przewijanie strony góra/dół nie daje nic. Ostatnią widoczną rzeczą jest "ustawienia języka". Mogę się wylogować dopiero po wciśnięciu F11 w Firefoxie i przejściu na pełny ekran.  Na samej górze strony nie widać nawet "ustawień języka", pojawiają się dopiero jak przewinę stronę trochę w dół. A nawet na samym dole nie pojawia się wyloguj. Normalny, całkiem nowy 15,6" laptop z ekranem w formacie 16:9. Chore. Nie wiem czy wprowadzane "udogodnienia" są przez kogoś sprawdzane i testowane przed wprowadzeniem?

 

Clipboard01.jpgClipboard02.jpg

 

oznacz moderatorów
qubiak-garden
#9 Pomysłodawca#

Witam.
Chciałbym nakreślić pewien problem, mianowicie rozwijany pasek menu jest zbyt długi, tym bardziej że Allegro co chwilę go wydłuża, przez co jest problem z wylogowaniem. Na chwilę obecną jedynym rozwiązaniem jest zmniejszanie ekranu na 90%, tak żeby móc zobaczyć przycisk wyloguj. Rozwiązaniem mogłoby być zatrzymanie paska w miejscu przy przewijaniu strony. Niestety pasek jedzie razem ze stroną. Mam nadzieję że administrator to zgłosi do działu IT.
Dodam, że posiadam ekran Lenovo X250 14".

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@qubiak-garden Dziękuję za zwrócenie uwagi na ten problem 👍 Przekazałam Twoje zgłoszenie dalej.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
mariuszposylek
#11 Animator#

Pisałem o tym prawie godzinę wcześniej

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/nie-mog%C4%99-si%C4%99-wylogowa%C4%87-z-ko...

Widocznie nie godzien odpowiedzi moderatorów jestem...

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mariuszposylek Nie chciałam Cię urazić. Połączyłam oba wątki. Na forum kolejność zgłoszeń nie ma większego znaczenia. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
mariuszposylek
#11 Animator#

Nie czuję się urażony.

Po prostu to poprawcie.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@mariuszposylek
@qubiak-garden

Tak z ciekawości - rozdzielczość matrycy to pewnie coś w okolicach 1366x768 lub 1600x900?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
mariuszposylek
#11 Animator#

@Knowhere  1366x768

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@mariuszposylek Czyli niewielki viewport i rozwijany box spod nicka nie mieści się w pionie. Zamiast pomniejszania strony możesz spróbować włączyć pod windowsem "autoukrywanie paska zadań" - wiem, że to niewygodne (przynajmniej ja za takie to uważam), ale zawsze zyskasz te kilkadziesiąt pikseli więcej w pionie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
mariuszposylek
#11 Animator#

@KnowhereJak włączę ukrywanie paska to niewiele to daje (poza tym często z niego korzystam i denerwuje mnie jak się chowa). Nadal brak wyloguj. Irytujące to jest, bo loguję się na różne konta. Pomaga wyłącznie zmniejszenie strony do 80% albo F11. Ja nie wiem czy tu potrafią wprowadzić jakąś zmianę i czegoś nie popsuć.

 

Clipboard03.jpg

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@mariuszposylek Niestety nie widzę wstawionej przez Ciebie grafiki (któryś z modów musi ją najpierw zaakceptować). W każdym razie patrząc na tę w pierwszym poście, to widzę też inne rozwiązanie - instalacja blokera reklam, który usunie tę reklamę na samej górze strony, dzięki czemu zyskasz nieco miejsca;]
Dlatego napisałem, że jest to niewygodne rozwiązanie. Ale wylogować się możesz też po prostu usuwając cookies.
U mnie z kolei po rozwinięciu menu nie ma w ogóle ustawień języka, jak u Ciebie. Nie mam też buttona "wystaw na allegro lokalnie".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
qubiak-garden
#9 Pomysłodawca#

A wystarczyłoby najzwyczajniej w świecie zatrzymać ten pasek żeby nie przewijał się razem ze stroną. Podejrzewam, że dla informatyka Allegro to 5min roboty, ale po co, niech się użytkownicy męczą.

oznacz moderatorów
mariuszposylek
#11 Animator#

@Knowhere  to nie jest rozwiązanie. Strona nie jest zależna od menu. Nawet jak zablokuję to paska menu to nie zmienia. U mnie screeny są widoczne.

 

@qubiak-gardenjestem na Allegro od samego początku i wiele rzeczy już widziałem, które większości nawet się nie śniły, ale to co ostatnio się dzieje to jakiś absurd

 

@nat_not  kiedy to będzie poprawione?

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@mariuszposylek U Ciebie zrzuty są widoczne... i tylko u Ciebie - wszyscy inni widzą to spolecznosc.allegro.pl/skins/images/7460E74F8E7835CD8BB779E96AD5B3AA/responsive_peak/images/image_unmoderated.gif

Chodziło mi o to, że po wycięciu reklamy cała strona przesunie się do góry, a więc i niżej położone przyciski w menu powinny być widoczne.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
mariuszposylek
#11 Animator#

@Knowhere 

 

Wiem o tym, że zrzuty wymagają akceptacji, ale kiedyś nie były one i dla mnie widoczne po wrzuceniu. Myślałem, że coś się zmieniło.

 

Tak jak pisałem. Strona i menu nie są od siebie zależne. Nic to nie zmienia.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mariuszposylek Sprawa została przekazana do zespołu technicznego, który potwierdził, że zajmie się nią najszybciej jak to będzie możliwe. Niestety dokładnego terminu nie mogę wskazać.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
mariuszposylek
#11 Animator#

Na starym laptopie w domu, ekran 4:3, dokładnie to samo.

Naprawcie to szybko, bo logowanie na różnych kontach to mordęga.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@mariuszposylek Tu nie chodzi o proporcję ekranu, tylko o rozdzielczość.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
mariuszposylek
#11 Animator#

@Knowhere  pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Tu mam rozdzielczość ekranu 1280x800 i jakiej bym nie ustawił to efekt jest ten sam. No chyba, że ktoś poszedł z duchem czasu i zoptymalizował to pod rozdzielczości rzędu 1080 i więcej...

 

Niech to szybko naprawią, bo szału można dostać.

oznacz moderatorów