anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak zwrócić przedmiot kupiony 12 dni temu, a brak go w liście zakupów, ponieważ jest usunięty

MAMY ROZWIĄZANIE!
MADRIDISTA-M1
#1 Nowicjusz#

Witam, chciałbym zwrócić przedmiot zakupiony dokładnie 6 sierpnia br, nie minęło jeszcze te wymagane14 dni. Konkretnie chodzi mi o sterownik do rolet wifi 1 sztuka za 64,20 zł firmy Modemix. Przedmiot jest całkiem nowy, nieużywany, jednak nie pasuje mi i chciałbym go zwrócić, jednakże przez przypadek usunąłem ten zakup z listy moich zakupów i teraz mam problem! jak to ewentualnie odzyskać, tak aby przejść tą całą procedurę zwrotu ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kostas11
#21 Demiurg#

@MADRIDISTA-M1 to po kiego ukrywałeś ?   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

A po drugie, do zwrotu nie jest CI potrzebne allegro 🙂  masz 14 dni od odebrania by odstąpić, piszesz pismo skanujesz i wysyłasz mailem sprzedawcy, po odstąpieniu masz 14 dni na odesłanie na adres z zakładki zwroty, pakujesz wkładasz pismo i nadajesz na swój koszt, po dotarciu paczki do sprzedającego otrzymasz zwrot kasy którą wpłaciłeś ( towar i najtańszą dostawę z oferty )

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

kombinuj .....😁

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MADRIDISTA-M1, przywróciłam ten zakup. 🙂 Powinien być widoczny w zakładce Kupione

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
MADRIDISTA-M1
#1 Nowicjusz#

Superrrrr  Bardzo dziękuję za pomoc i fatygę!

oznacz moderatorów