anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakim prawem Allegro pokazuje na pierwszej stronie czym się interesuję?

BSzymczak
#1 Nowicjusz#

Jakim prawem na pierwszej stronie pokazywane jest od dzisiaj co ostatnio przeglądałem i co obserwuję? Chyba mam prawo do prywatności. Dotąd mogłem w obecności innej osoby bezpiecznie otworzyć Allegro i coś wspólnie wyszukać. Dostęp do obserwowanych i do tego co przeglądałem możliwy był tylko po wyraźnym wybraniu przeze mnie tych opcji. Teraz ta osoba natychmiast zobaczy co ostatnio przeglądałem i co obserwuję. A może ta są prezenty dla tej osoby? Albo to moja tajemnica? Zwolnijcie tego kto to wymyślił i wszystkich, którzy to zatwierdzili! Żałuję, że wykupiłem nowego Smarta. Nie będę otwierał Allegro.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@BSzymczak tak działa profilowanie i ciasteczka 😀 zgodziłeś się na to logując się do serwisu

Masz racje. Nie wchodź na allegro i problem będziesz mieć z przeglądarki.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Nie allegro a google i nazywa się to personalizacja preferencji reklamowych jak sobie tego nie zyczysz to vpn używaj lub trybu incognito a nawet cię uświadomię że nawet twój smartphone podsłuchuje i wyłapuje słowa klucze i potem dostajesz reklamy ba z gpsu wie że przechodzisz koło np biedry i dostajesz ktualne promocje lub widzi że łazisz po sklepach z ciuchami i będziesz miał reklamy z sieciówek etc inwigilacja pełną gębą

oznacz moderatorów

BSzymczak
#1 Nowicjusz#

Przecież to nie reklamy tylko nowa strona Allegro!!!

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@BSzymczak Pewien sprytny dzieciak za burę jaką otrzymał od ojca zemścił się na nim przeglądając na jego koncie sedesy oraz deski ...... płakałem ze śmiechu jak to czytałem .

Nie martw się to widzisz tylko Ty ... no chyba ,że komuś udostępnisz .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Takie czasy, chcesz korzystać z nowinek, to cierp. 😣

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Kolejne udogodnienia ino się cieszyć ...

oznacz moderatorów