anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

KARTA PODARUNKOWA WYGRYWAJ CODZIENNIE Allegro Zywiec

rmg-75
#8 Zapaleniec#

Witam. 3. czerwca wygrałem kartę podarunkową 100zł do wykorzystania na Allegro. Wypełniłem formularz nagrody, dodałem wymagane zdjęcie wygrywającego kapsla/zawleczki, potem otrzymałem informację że formularz nagrody został uzupełniony i na tym moja radość z wygranej dobiegła końca. Do dzisiejszego dnia nie dostałem żadnej informacji .Czy ktoś orientuje się co robić dalej?

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

LEW433
#21 Demiurg#

Ze strony organizatora, czyli https://zywiec.com.pl/: Losowania nagrody głównej odbywają się codziennie, z zastrzeżeniem, że dla zgłoszeń od 29.05 do 02.06.2024 roku losowania odbędą się 03.06.2024 a dla zgłoszeń od 14.08 do 18.08.2024 losowania odbędą się 19.08.2024 roku

a tu: kody spod kapsli i zawleczek na stronie promocji.
 Jeśli wygrasz, zostaniesz poinformowany mailem po wprowadzeniu kodu
i uzupełnieniu formularza.

oznacz moderatorów

rmg-75
#8 Zapaleniec#

dzięki, to wszystko już sobie doczytałem. nie mogę tylko znaleźć jak i kiedy będę mógł skorzystać z wygranej karty podarunkowej...

oznacz moderatorów

malczus4
#1 Nowicjusz#

Mam dokladnie taki sam problem. Wygrałam bon 100 zł wysłałam zdjecie itd i cisza

oznacz moderatorów

misio4you
#7 Wielbiciel#

mam podobnie tyle że 200 🙂

 

oznacz moderatorów

rmg-75
#8 Zapaleniec#

... i nie ma mądrego, żeby odpowiedział...

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@misio4you A coś się zmieniło mam kartę podarunkową(mam) i wykorzystuje ją podczas zakup- nie idzie?🤔

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#
oznacz moderatorów

rmg-75
#8 Zapaleniec#

mówimy o kartach podarunkowych - nie monetach... tak ciężko zrozumieć??? uczestnik zrobił to, co do niego należało. brak odzewu ze strony żywca - dotarło????

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Nie wiem, zawsze tak było, nie pije. Nie musisz atakować spokojnie, piwo zadziałało!

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@rmg-75 @misio4you @malczus4 Cześć. 🙂 Zgodnie z Regulaminem: 

Organizator najpóźniej do dnia 31.10.2024 roku wysyła na adres e-mail (podany przez Uczestnika w Formularzu Nagrody Puli III, IV, V Stopnia) wiadomość zawierającą Nagrodę w postaci Karty Podarunkowej do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. Zasady wykorzystania Nagrody zostały opisane w stosownym regulaminie dostępnym na Stronie internetowej Loterii.

Jeśli nie otrzymacie kodów w wyznaczonym terminie, to skontaktujcie się z Organizatorem promocji, czyli https://zywiec.com.pl/contact.html 

oznacz moderatorów

gregorete81
#7 Wielbiciel#

Hahaha a żywiec odsyła do allegro 

Screenshot_20240703_150707_Email.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gregorete81 przykro mi, ale muszę odesłać Cię w jeszcze inne miejsce. Napisz proszę do nas za pomocą formularza i podaj otrzymane od Żywca kody. Pisanie ich na publicznym forum to nie jest dobry pomysł, stąd prośba, abyś przesłał je za pomocą formularza, Doradcy sprawdzą dlaczego nie działają. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

rmg-75
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź. Znalazłem tę datę "31.10.2024" w regulaminie, pozostaje cierpliwie czekać...ale to trochę dziwne: teoretycznie mam do wykorzystania ileś tam złociszy i towar, który zapewne do 31.10.2024 nie będzie już dostępny... widać [edycja] coraz gorzej przędzie, skoro nabiera prosty lud na frajerski grosz. może czas najwyższy, żeby odpowiedni urząd przyjrzał się poczynaniom grupy zywiec pod kątem ustawy z dnia 26 października 1982 r.

o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi... 

 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

A my trzeźwi.

oznacz moderatorów

Client:53590813
#7 Wielbiciel#

Ja mam już trzy wygrane bony i też zero odzewu nie wiem czy je dostanę czy nie

oznacz moderatorów

Client:53590813
#7 Wielbiciel#

Sam mam ten problem trzy wygrane i nic

oznacz moderatorów

ZenekSmetanka
#7 Wielbiciel#

Witaj. Ja wygrałem również 2x 100 zł i raz 200zl. Pierwsze 100 zł wygrałem pierwszego dnia promocji tj. 13 maja 😁 Na bon o wartości 100 zł czekałem ok 2 miesiące. Nadal czekam na 200 zł i na 100 zł z tym że ta stówka trafiona niecały tydzień temu. Radze uzbroić się w cierpliwość. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów