anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy i w jaki sposób otrzymam PIT od Allegro polecam2023

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:39256591
#7 Wielbiciel#

Witam 🙂

w roku 2023 zdobyłam może 43,- z Allegro polecam i był mój to pierwszy raz.. wiem że powinnam się rozliczyć więc czekam na PIT od Allegro ale nie wiem kiedy gdzie i w jaki sposób go otrzymam 🙂 będę wdzięczna za pomoc 🙂

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#

W programie Allegro Polecam zarabiasz pieniądze. Dlatego na koniec roku podatkowego wygenerujemy PIT, aby umożliwić Ci rozliczenie przychodu z tytułu nagrody. PIT prześlemy Ci tradycyjną drogą pocztową

oznacz moderatorów
Marzena2202
#8 Zapaleniec#

Też czekam. A brakuje mi tylko pitu z allegro. Może moderatorzy podpowiedza kiedy pity zostaną wysłane na e mail?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Marzena2202 tak jak pisałam wyżej, PITy będziemy wysyłać drogą elektroniczną po 13 lutego. Otrzymasz od nas wiadomość mailową oraz informacja będzie także zawarta po zalogowaniu na konto w serwisie podatki.gov.pl 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Aga_Grzywka
#8 Zapaleniec#

Dopiero po 13? Czyli pewnie wiele osób będzie miało opóźnione rozliczenie z US, bo od 15 można już się rozliczyć 😕 gdybym wiedziała, że będziecie tyle zwlekać, to bym wcale nie brała udzielalu w tym programie 😞

oznacz moderatorów
Marzena2202
#8 Zapaleniec#

Trzeba 15 zalogować się na skarbowy online i tam ściągnąć pit ale na pewno dużo osób nie loguje się na swoje pity i czeka na papierowe.

Fakt bardzo późno przesyłane są pity z Allegro. 

oznacz moderatorów
Client:39303247
#1 Nowicjusz#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Dostał nagrodę za allegro polecam otrzymałem email lecz został usunięty i teraz potrzebuje ponownie ten email z pit 11. Co mam zrobic

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:39303247 PIT 11 za Allegro Polecam będziemy wysłać po 13 lutego 2024 roku. Dokumenty wyślemy do Ciebie elektronicznie na adres podany w danych konta Allegro oraz będą widoczne na Twoim koncie po zalogowaniu się na podatki.gov.pl.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Marzena2202
#8 Zapaleniec#

Dzięki Allegro za szybkie przesłanie Pitu ❤️

oznacz moderatorów
Aga_Grzywka
#8 Zapaleniec#

Już dostałaś za 2023?

oznacz moderatorów
Marzena2202
#8 Zapaleniec#

Tak

oznacz moderatorów